כדורגל ישראליליגת העלנבחרת ישראל

ראש העיר ירושלים הציג לצ'פרין תכנית לאירוח גמר הקונפרנס

ראש העיר ליאון נפגש עם נשיא אופ''א ויו''ר ההתאחדות זוארץ, והציג את התכנית לאירוע הגמר בעונת 2026/27 בטדי: ''רוצים את המשחקים הבינלאומיים כאן אצלנו''. בהמשך, הנשיא הרצוג אירח את צ'פרין וזוארץ

במסגרת פגישה שהתקיימה היום (רביעי) בלשכת ראש העיר, בין ראש העיר ירושלים, משה ליאון לנשיא אופ"א אלכנסדר צפרין, יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ ומנכ"ל עיריית ירושלים, איציק לארי.

במרכז הפגישה הציג ראש העיר ירושלים, משה ליאון לנשיא אופ"א את התכנית לאירוח גמר הקונפרנס ליג לעונת 2026/27. זאת לאחר ההצלחה של העיר ירושלים באירוח אירועי ספורט בינלאומיים בשנים האחרונות.

משה ליאון ואלכסנדר צ'פרין (דור פזואלו)

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ומנכ"ל עיריית ירושלים איציק לארי התחייבו כי עיריית ירושלים תשדרג את המתקנים ככל ויהיה צורך בכך על מנת לעמוד בתנאים של אופ"א לאירוח גמר הקונפרנס ליג. עוד ברך ראש העיר את נשיא אופ"א על הכרזתו כי אליפות אירופה עד גיל 19 תתקיים בישראל.

מימין: ניר פריבש, אלכסנדר צ'פרין, שינו זוארץ, נאום כהן, רובי קין ומרדכי שלו (צילום פרטי)

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מברך את נשיא אופ"א מר צ'פרין על ביקורו ונכונותו להביא את משחקי הכדורגל החשובים בעולם לירושלים. ירושלים מתהדרת במתקני ספורט משודרגים מהשורה הראשונה ובשנים הבאות עוד תמשיך לשדרג את הקיימים. אנחנו רוצים את המשחקים הבינלאומיים כאן אצלנו ונעשה ככל שיידרש על מנת לקדם זאת מול אופ"א וההתאחדות לכדורגל. אני מודה ליו"ר ההתאחדות שינו זוארץ על ההתגייסות למען ירושלים".

הפגישה אצל ראש העיר ירושלים (דור פזואלו)

נשיא אופ״א, אלכס צ'פרין: "אני מודה על הביקור, על האירוח והשיחה המצוינת עם ראש העירייה ובכיריה. ירושלים היא עיר מיוחדת עם היסטוריה אדירה, הווה מעודד ועתיד נפלא. אני בהחלט שמח על הרצון לארח את גמר הקונפרנס ליג, אבל מובן שאיני יכול להתחייב לכך. כל אחת מהערים המתמודדות מציעה אפשרויות קוסמות לאוהדים ולקבוצות ואנחנו כמובן שואפים לטוב ביותר".

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, משה זוארץ:" הגשנו הצעה לארח את גמר הקונפרנס ליג בעונת 2026/27 יחד עם עיריית ירושלים ובדחיפה אדירה של ראש העירייה משה ליאון ובכיריה. אני משוכנע כי החוויה שירושלים, בירתנו, תציע לאלפי האוהדים שיגיעו לגמר באצטדיון טדי תהיה בלתי נשכחת. נמשיך לעבוד יחד כדי לקדם את הנושא והביקור של נשיא אופ״א כאן הוא הזדמנות מצוינת להציג בפניו את התוכניות שלנו".

שינו זוארץ, יצחק הרצוג ואלכסנדר צ'פרין (דוברות בית הנשיא)

מאוחר יותר אירח נשיא המדינה יצחק הרצוג את צ'פרין וזוארץ בלשכתו. הנשיא הרצוג הודה לנשיא אופ"א על ההחלטה כי ישראל תארח את טורניר יורו הנוער עד גיל 19 בשנת 2027 ובירך על ההכרה של צ'פרין בהתקדמות הכדורגל הישראלי ובהישגים ההיסטוריים אליהם הגיע. עוד דנו השניים בצורך ובמאמצים לאכיפת האלימות במגרשי הספורט.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW