כדורגל ישראליליגת העל

ראש העיר חולדאי: "הבריזה בתל אביב יותר חשובה מגג בבלומפילד"

גם אחרי שנבחר בפעם השישית, ראש עיריית ת''א הבהיר שאין לו כוונה לשנות את דעתו בנוגע לאצטדיון: ''הסכום לא מוצדק, אין גשם יותר מפעמיים בעונה. אנחנו בתקופה של מיתון. גם בקאמפ נואו אין גג''

אחרי שניצח בבחירות פעם נוספת ונבחר לקדנציה שישית, ראש עיריית תל אביב רון חולדאי התראיין היום (שלישי) לתכנית של יניר קוזין וספי עובדיה בגלי צה"ל. חולדאי התייחס לסוגיה שבוערת באוהדי הספורט בעיר והיא בניית הגג בבלומפילד, אך הבהיר שאין לו כל כוונה לשנות את דעתו בנושא.

חולדאי אמר: "אין טעם להתעסק בנושא. אנחנו לא עשינו גג באצטדיון בלומפילד כי אנחנו מאוד חסכנים ומקפידים בכספי ציבור. הסכום שעולה לעשות גג הוא לא מוצדק כדי להוציא אותו, משום שאין קבוצה שחווה גשם יותר מפעמיים בעונה. לכן, חשוב יותר להביא את הבריזה התל אביבית במהלך הקיץ. זה פשוט לא נכון. העובדה שאפילו באצטדיון הקאמפ נואו בברצלונה אין גג ושם יורד יותר גשם".

אצטדיון בלומפילד במהלך הדרבי (ישי נאמן)

ראש העיר הוסיף: "יש קבוצת מיעוט של צעקנים שאולי צודקים מבחינתם. עדיין מי שמתמודד מול מועמד ראשי אז תופסים רצונות של כל מיני אופוזיציות. אני לא יודע כמה זה עולה, אנחנו מנסים לבדוק אלטרנטיבה זולה אבל גם אז זה יציע אחד איפה שיש כבר גג (13-2) ולא בשני הצדדים איפה שיושבים האולטראס של הקבוצות (יציעים 11 של מכבי תל אביב ו-5 של הפועל תל אביב) שגם הם אלה שמבקשים, זה הרבה כסף. לא יהיה גג? אולי כן יהיה".

חולדאי סיכם: "עם ישראל, כולל העירייה בתל אביב, נמצאים בעידן חדש. עידן של מיתון כלכלי ומחסור תקציבי. מורידים את הציפיות ולהסתדר עם מה שיש, ולכן כולנו נצטרך לרסן דרישות וציפיות. אפשר וצריך להסתדר עם פחות ולדאבוני זה הדבר הקשה ביותר שנצטרך מועצה חדשה אבל לא כל החלומות שלנו שהיו בעבר והיו בקמפיין יתגשמו, צריך לעמוד מול המציאות. תקציב ההשקעה בתשתיות בת"א ירד דרמטי כתוצאה מענף הבנייה, כולל בלומפילד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button