כדורגל ישראליליגת העל

קריית שמונה תתאמן בשפיים, נחתם הסכם חסות חדש למועדון

בשל המלחמה ובסיוען של ההתאחדות והמנהלת, העולה החדשה לליגת העל תתאמן בבית הנבחרות. בנוסף, תצא למחנה אימונים בן 9 ימים בפולין. במקביל, רשת ''יין בעיר'' קידמה את חתימת הסכם החסות עם הצפוניים

פחות מיממה אחרי שרקטה נחתה באצטדיון הביתי שלה בעיר, עירוני קריית שמונה הודיעה על הסכם חסות שנחתם הבוקר (שני) עם רשת "יין בעיר" לעונת 2024/25, כאשר בין היתר יופיע לוגו הרשת על גב חולצות שחקני המועדון, על מסכי הלד באצטדיון, קירות ראיונות ועוד.

עמית סלובטיק, הבעלים של "רשת יין בעיר" מסר בעקבות הסכם החסות: "בימים בהם העיר קריית שמונה מופגזת ללא הרף (כשרק אמש שמענו על טיל נוסף באצטדיון של העיר) ומחולקת למאות מקומות שונים בארץ, ראינו לנכון להיכנס תחת האלונקה ולקחת חלק בפרויקט החיים של משפחת שרצקי בקריית שמונה בינסיון לתת ולו מעט רגעי שמחה לתושבי הצפון. בתקווה לימים טובים יותר, רשת יין בעיר".

מאמן קריית שמונה, שי ברדה (אסף הופמן)

בנוסף, הקבוצה תקיים ביום חמישי הקרוב משחק אימון נוסף בארץ נגד רמת השרון וביום ראשון הקרוב תמריא הקבוצה למחנה אימון בן תשעה ימים בפולין, שם תקיים שני משחקי אימון נוספים בתאריכים: 17.7.24 ו-21.7.24. בתוך כך, מתחם האימונים של הקבוצה העונה יהיה בבית הנבחרות בשפיים, כאשר משחקיה הביתיים יתקיימו כידוע באצטדיון בנתניה. הדבר הוסכם בסיוען של ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW