ענפים אחריםענפים נוספים

קרב רב בגביע העולם: מדליית ארד לדריה אטמנוב, זהב לנבחרת

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית זכתה בזהב בקרב רב בגביע העולם, ארד לאטמנוב בתחרות האישית. בנוסף, היא העפילה לגמרים הבודדים בחישוק, כדור וסרט. כל התוצאות של המתעמלות הישראלית בגביע העולם

המתעמלת הבכירה של ישראל דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) סיימה הערב (שבת) את המוקדמות בגביע העולם בסופיה במקום השלישי הכללי עם סך של 132.6 נקודות ועם העפלה לגמר החישוק (35.25 נקודות), הכדור (33.2 נקודות) והסרט (32.85 נקודות). ‏‎הגמרים ייערכו מחר.

נבחרת ישראל עם מדליית הזהב (איגוד ההתעמלות)

‏‎דניאלה מוניץ (מכבי מקפת פתח תקווה) סיימה במקום השמיני בקרב רב עם 129.7 נק׳ והעפילה לגמר הכדור (33.85), האלות (32.25) והסרט (31.75). את המתעמלות האישיות מלוות המאמנת איילת זוסמן, ועוזרת המאמנת אידה מיירין; ‏‎ראש משלחת- נטשה אסמולוב; שופטת- אלה סמופלוב; מעסה- רוני שחורי.

נבחרת ישראל עם מדליית הזהב (איגוד ההתעמלות)

מתעמלות הנבחרת הקבוצתית – אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), רומי פריצקי (מכבי תל אביב) ושני בקנוב (מכבי חיפה) – זכו היום במדליית הזהב בקרב-רב בתחרות שנערכת בבולגריה, עם סך של 69.3 נקודות. בנוסף, הנבחרת העפילה לשני הגמרים לאחר שקיבלה במוקדמות תרגיל החישוקים 38.15 נק׳ ובתרגיל הסרטים והכדורים 31.15 נקודות. הגמרים ייערכו מחר.

את הנבחרת מלוות המאמנות איילת זוסמן ונטשה סטיפנובה; ראש משלחת- נטשה אסמולוב; שופטת- אלה סמופלוב; מעסה- רוני שחורי.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW