כדורגל ישראליליגיונרים

קנצפולסקי: "המצב בהפועל ת"א לא פשוט, עדיף פחות לדבר"

קשר הפועל ת''א, שהצטיין במדי נבחרת הנוער במונדיאליטו וקיבל את מלגת הספורטאי מבטיח בטקס אנשי השנה של עיריית ת''א: ''הכדורגל הישראלי לאי שתנה ברבע אחד''. עומר מאיר: ''כיף מאוד לשחק במכבי ת''א''

לאחר דחייה בעקבות המלחמה, נערך ביום שלישי טקס אנשי השנה בספורט בתל אביב-יפו לשנת 2023 בהאנגר קלאב במתחם האנגר 11 בנמל תל אביב. את הטקס, שמעלה על נס ספורטאיות וספורטאים, מאמנות ומאמנים, אגודות ספורט וגופים התורמים לקהילה, ארגנה והובילה עיריית תל אביב-יפו באמצעות רשות הספורט העירונית והוא התקיים במעמד ראש העירייה רון חולדאי.

טקס אנשי השנה של עיריית תל אביב (אילן ספירט)

עומר מאייר, שהשיג 17 ניצחונות רצופים עם מכבי תל אביב בכדורסל ונבחר לתקוות השנה בספורט, אמר: "כיף גדול לקבל פרס כזה. מתרגש. אני עובד קשה, נהנה. כיף לשחק במכבי תל אביב, מקווה להמשיך את זה כמה שיותר. "אני צובר המון מידע מהחברים לקבוצה,  אני לומד הרבה מהשחקנים בקבוצה שלי, יש הרבה מידע חדש שאני מקבל, כולם  גם ישראלים וגם זרים עוזרים לי ואני עובר חוויה מטורפת". עומר סניור מהפועל תל אביב, שזכה במלגת הספורטאי המבטיח, דיבר על הבמה והדגיש: "מאז 7 באוקטובר אנחנו מייצגים את הרוח הישראלית, התפקיד שלנו הוא לשמח את האוהדים. ביחד ננצח".

עומר מאייר הצעיר (Djordje Kostic and Dragan Tesic)

אל ים קנצפולסקי מהפועל תל אביב, שזכה גם במלגת הספורטאי המבטיח לאחר שכיכב עם נבחרת הנוער במונדיאליטו, ציין: "כל פרס והערכה שאני מקבל על מה שאני עושה זה מרגש. הקיץ הקודם היה קסום וסחפנו מדינה שלמה עם הישגים מדהימים שאני מאמין ששינו מאוד את הכדורגל בארץ, אפשר לראות את זה העונה בליגת העל. היה כיף להרגיש את ההערכה הזאת ולעשות את ההישג המדהים הזה. הכדורגל לא ישתנה פתאום ברגע אחד, ונעלה למונדיאל, זה ייקח זמן, אבל כבר רואים ששחקנים צעירים מקבלים דקות ואני מאמין שנמשיך להשתפר ויהיה טוב בעתיד. המצב לא פשוט בהפועל תל אביב, עדיף פחות לדבר ולהוכיח יותר על המגרש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button