כדורגל ישראליליגת העל

קלמי סבן ישמש כעוזרו של אלי לוי באשדוד: "זה אתגר גדול"

כדורגלן העבר, ששימש בעונה שעברה כעוזר המאמן בבני סכנין, מצטרף לצוות החדש לחלוטין באשדוד - לצדו של עוזר המאמן נאור ברקול. סבן: ''יש לנו את היכולות המקצועיות לעמוד בציפיות''

מ.ס אשדוד פותחת עידן חדש, אחרי עזיבתו של רן בן שמעון בתום העונה החולפת ורגע לפני היציאה למחנה האימונים בסלובניה ביום שלישי, במועדון הציגו היום את צוות האימון החדש שיעבוד תחת הדרכתו של אלי לוי, שעלה כזכור מקבוצת הנוער ויעמוד לראשונה על הקווים כמאמן ראשי בבוגרים.

עוזר המאמן הראשון יהיה קלמי סבן, מגן העבר בן ה-43 שרשם 25 הופעות במדי נבחרת ישראל. בעונה החולפת שימש כעוזר מאמן בבני סכנין, וכעת מצטרף למ.ס אשדוד כעוזרו של לוי. סבן אמר: "שמח מאוד להצטרף למועדון ולצוות בראשות אלי. זה אתגר גדול לאחר עונה טובה של המועדון, מאמין שיש לאלי ולצוות את היכולות המקצועיות לעמוד בציפיות".

עוזר מאמן הנוסף יהיה נאור ברקול (36), עוזרו של אלי לוי בקבוצת הנוער בשנתיים האחרונות: "שמח וגאה להמשיך את הדרך המדהימה שאנחנו עושים עד כה, כעת גם בקבוצת הבוגרים. אני בטוח שביחד עם הצוות, השחקנים והקהל נעשה עונה טובה ומוצלחת".

מאמן שוערים יהיה עידו נחושתאי (26), ששימש כמאמן השוערים של קבוצת הנוער במשך ארבע שנים, בנוסף לעונה אחת בקבוצת הנוער של מכבי חיפה: "לאחר התקופה המוצלחת בנוער שמח להמשיך עם הצוות לקבוצה הבוגרת. כשחקן שגדל במחלקת הנוער זו סגירת מעגל עבורי, גאווה עצומה ואחריות גדולה".

אנליסט יהיה יבגני רובינסקי (34), ששימש כאנליסט קבוצת הנוער בשנתיים האחרונות: "שמח מאוד להמשיך את הדרך המשותפת עם הצוות בראשות אלי. עבודה קשה ומאתגרת מצפה לנו על מנת שנוכל לעשות עונה טובה ולעמוד במטרות שלנו". נציין כי מאמני הכושר אהוד בן שושן ויניב נוחי ימשיכו בתפקידם, כמו גם האנליסט רפאל קסטרו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button