כדורגל ישראלינבחרת ישראל

קינדה: "לא נבוא להתבזות נגד הונגריה, לא נשמש תפאורה"

קשר מכבי חיפה ונבחרת ישראל דיבר לקראת משחקי הידידות: ''הייתה לי ירידה ביכולת עקב פציעה קשה. לא נבוא להיות תפאורה''. יוספי: ''ב''ש? בואו נראה מה יהיה בימים הקרובים''. וגם: מי השחקנים שהתאמנו במפתיע?

נבחרת ישראל ממשיכה בהכנות לקראת משחקי הידידות בהונגריה – בשבת מול הנבחרת המקומית ושלושה ימים לאחר מכן נגד בלארוס – והיום (שלישי) נערך אימון בסגל מלא בבית הנבחרות בשפיים. אוסקר גלוך ומנור סולומון, שלא נכללים בסגל לחלון המשחקים הנוכחי, חברו לנבחרת ועברו אימון אישי עם מאמן הכושר ערן שדו. בתוך כך, מי שלא לקחו חלק באימון היום הם רועי גורדנה שסובל מרגישות ועופרי ארד, שקיבל גם היום מנוחה אחרי שהיה האחרון לנחות בישראל. 

גדי קינדה בפעולה (ישי נאמן)

הקשר גדי קינדה אמר לקראת המשחק: "אנחנו פה ומבחינתנו זו זכות גדולה להיות פה. מתכוננים לשני משחקים חשובים, לא פשוטים מול נבחרות טובות. נבוא מוכנים ורוצים לעשות תוצאות טובות. אנחנו מתכוננים הכי טוב שאפשר, רן הכין אותנו לנבחרת מצוינת שביורו, לא נבוא לשמש תפאורה, ניתן את המקסימום ונוציא תוצאה טובה בעזרת השם".

קינדה הוסיף: "כל שחקן שנמצא פה, זו הזדמנות טובה להראות מה הוא שווה, כולם מתחילים מ-0. אני רוצה להוכיח שהמקום שלי הוא פה ואעשה הכל כדי להוכיח את זה. עברתי פציעה לא פשוטה ואני צריך לחזור לכושר שלי. אחרי 4 שנים בארה"ב מתרגל לחזרה, מאמין שבשנה שעברה ובנבחרת אראה את היכולת האמיתית שלי. פתחתי לא רע בחיפה ואז הייתה ירידה". 

לגבי המאמן רן בן שמעון, אמר הקשר: "רן מאמן מצוין, עבדתי איתו באשדוד. כל אחד בא להוכיח שהוא מתאים להיות בנבחרת, לומדים להכיר אותו ובעזרת השם נתקדם איתו כמה שיותר. הוא נותן לנו דברים חדשים שלא ראינו, הוא מבין כדורגל ברמה גבוהה מאוד והוא מנסה להעביר את זה אלינו". 

תומר יוספי (אליאב אוזן)

הקשר תומר יוספי נשאל על החזרה להפועל באר שבע והעונה החולפת: "קודם כל עשינו עונה קבוצתית טובה בהפועל חיפה, גם מבחינה אישית היא הייתה מצוינת, וסיימנו אותה בצורה טובה. עכשיו אנחנו כאן בנבחרת ומנסים לשמח את כל האוהדים, בואו נחכה לימים הקרובים ונראה מה יהיה. יש לי סוכן והוא מטפל בהכל, אני לא מתעסק בזה כרגע. אני מרוכז אך ורק בנבחרת".

על הסגל שלא מורגל לשחק ביחד והשחקנים החדשים שזומנו: "כל שחקן שמגיע לנבחרת ישראל בסוף זה כבוד עבורו לשחק וכל דקה אני אלחם עם כל מה שיש לי. יש כאן צוות חדש ואנרגיה טובה מאוד, נקווה לשמח את המדינה. אני חושב שכל שחקן שקיבל זימון הוא ראוי. תמיד יש שחקנים חדשים, כל אחד צריך להוכיח את עצמו ולתת את כל מה שיש לו וזו הזדמנות טובה עבור כולם".

יוספי הוסיף: "אנחנו מתאמנים הרבה ונמצאים כל הזמן ביחד, רן בן שמעון הביא איתו דברים חדשים ואנחנו מתרגלים להכל ומתאקלמים. אני חושב שזו במה נהדרת, כל אחד שישחק כאן זה נותן לו חשיפה נהדרת גם להמשך הקריירה וזו הזדמנות שצריך לקחת בשתי ידיים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW