כדורגל עולמיליגה צרפתית

קיליאן אמבאפה: "כבר ב-2022 הודעתי שלא אשאר אחרי 2024"

אחרי הדיווחים בצרפת שהודיע במכתב לפ.ס.ז' שהחליט לא להאריך את חוזהו, הכוכב הצרפתי הבהיר: ''המועדון יודע את ההחלטה, זה היה רק כדי לאשר''. כדי למנוע ממנו לעבור כבר הקיץ, תג המחיר יעמוד על 150 מיליון יורו

האם אנחנו בדרך למעבר ענק כבר בחלון ההעברות הנוכחי? ב"ל'אקיפ" דווח אמש (שני) כי הכוכב הבלתי מעורער של פריס סן ז'רמן, קיליאן אמבאפה, הודיע לאחרונה לראשי הקבוצה כי הוא החליט לא להאריך את חוזהו אחרי חמש עונות במועדון הצרפתי. כזכור, החוזה של אמבאפה מסתיים בתום העונה הבאה (2023/24), והמשמעות היא שכעת בקבוצה בעיר האורות חושבים ברצינות על מכירת החלוץ לאחר שהבינו כי הוא לא יממש את האופציה בחוזהו וכדי לא לאבד אותו בחינם בקיץ הבא.

היום הכוכב הצרפתי פרסם הכחשה לדברים: "מעולם לא דנתי עם פ.ס.ז' על הארכת החוזה שלי, ההנהלה הייתה מודעת מאז 15 ביולי 2022 להחלטה שלי לא להמשיך מעבר ל-2024, והמכתב נשלח רק כדי לאשר את מה שכבר אמרתי להם. אני לא דורש שימכרו אותי בקיץ, רק אומר שלא אממש את האופציה לחידוש החוזה". עוד כתב אמבאפה בטוויטר: "שקרים, ככל שהם גדולים יותר ככה הם עוברים. כבר אמרתי שאמשיך בעונה הקרובה בפ.ס.ז', שם אני מאוד שמח".

בינתיים דווח בצרפת שבמועדון ידרשו עבורו 150 מיליון יורו, שנה לאחר שהם סירבו להצעה בסך 180 מיליון יורו מריאל מדריד, כאשר דיווחים בכלי תקשורת אחרים טוענים בכלל שהסכום עשוי להגיע ל-200 מיליון יורו. אמבאפה בן ה-24 סיים עונה מוצלחת מאוד מבחינתו עם לא פחות מ-29 שערי ליגה ב-32 הופעות ו-5 בישולים וגם סיפק מונדיאל בלתי נשכח שהסתיים עם שלושער בגמר מול ארגנטינה. הוא אמנם זכה באליפות צרפת, אך נכשל בשתי המשימות האחרות: זכייה בגביע הצרפתי והנפה של ליגת האלופות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button