כדורגל ישראליליגת העל

קורנו מבוקש בספרד, צרפת ויוון, מכבי חיפה לא תשחרר אותו

גרנאדה, ברסט ואריס סלוניקי מעוניינות במגן הצרפתי, אך לאור העובדה שהוא המגן השמאלי הטבעי היחיד בסגל, במועדון לא ישחרר אותו. שרי צפוי לטוס לשבוע להולנד אחרי המשחק מול מכבי ת''א. סונדגרן יחמיץ את הפועל ירושלים

אחרי הדיווח שפורסם אתמול (חמישי) בתקשורת הצרפתית לפיו ברסט וגרנאדה בוחנות אפשרות לצרף את המגן השמאלי, ביוון מצטרפים וטוענים שגם אריס סלוניקי במרוץ ואף העבירה פנייה למכבי חיפה. כזכור, בני משפחתו של המגן שגרים בצרפת נמצאים בחשש גדול לגבי שהותו בארץ בזמן המלחמה. עם זאת, בשל העובדה שלירוקים אין מגן שמאלי טבעי בסגל מלבד קורנו, אין כל כוונה לשחררו. בקיץ האחרון הצרפתי בן ה-27 חתם על חוזה חדש בקבוצה עד 2026 ומכבי חיפה כבר דחתה הצעות של 1.5 מיליון יורו עליו.

צ'ארון שרי בפעולה (אסף הופמן)

בנושא אחר, במועדון הירוק התקבלה החלטה עקרונית לאשר את בקשתו של צ'ארון שרי לצאת לשבוע ימים למשפחתו בהולנד ולחזור להמשך המשחקים בליגה. כרגע, למרות שלא נקבע מועד סופי ליציאתו של הקפטן, נראה שהקשר ייצא לאחר משחק הליגה מול מכבי תל אביב. אין זה סוד ששרי עובר תקופה מאוד לא פשוטה. הוא נמצא לבדו בישראל בשל המלחמה ובנו סובל מבעיה רפואית. ההולנדי שיתף את ראשי מכבי חיפה במצב, הוא מחובר מאוד למועדון, לקהל ולמדינת ישראל, אך הוא חש בגעגועים לבני משפחתו ורוצה לשהות לצידם.

דניאל סונדגרן בפעולה (אליאב אוזן)

בתוך כך, במכבי חיפה ייקחו היום פסק זמן מהאימונים ויחדשו מחר את הפעילות לקראת משחקה של הקבוצה ביום ראשון ב-20:30 בסמי עופר מול הפועל ירושלים. בכרמל מודעים לכך שלמרות הפער הגדול ממכבי תל אביב – 10 נקודות – אסור למעוד בבית רגע לפני המשחק מול הצהובים ברביעי הבא, אחרת המשחק בבלומפילד יהפוך למשחק לפרוטוקול בלבד. המגן דניאל סונדגרן אובחן הבוקר עם קרע קטן בשריר הירך האחורי וצפוי להיעדר כשבועיים עד שלושה מהמגרשים. בנוסף, הקשר עילאי חג'ג' סובל מרגישות בשרירי הבטן, בצוות המקצועי בהתייעצות עם הצוות הרפואי יעשו איתו בקרת עומסים על מנת להימנע מהיעדרות ארוכה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW