דרום אמריקהכדורגל עולמי

קופה אמריקה: ברזיל פתחה עם 0:0 מאכזב מול קוסטה ריקה

ויניסיוס ורודריגו הרבו להחמיץ מול קוסטה ריקה, שער של מרקיניוס נפסל, אנדריק עלה כמחליף ולא הושיע את הסלסאו שפתחו עם תיקו מתסכל. חאמס רודריגס בישל את שני השערים של קולומביה ב-1:2 על פרגוואי

טורניר הקופה אמריקה נמשך הלילה (בין שני לשלישי) עם שני משחקים במסגרת בית 4. במוקד, ברזיל סיימה רק ב-0:0 מול קוסטה ריקה, בעוד קולומביה גברה 1:2 על פרגוואי.

ברזיל – קוסטה ריקה 0:0

הסלסאו של דוריבאל ג'וניור פתחו את הטורניר עם תיקו מאופס. אנדריק, שמסתמן ככוכב המרענן של הנבחרת, שוב נותר על הספסל, ויניסיוס ורודריגו פתחו ב-11 לצד ראפיניה, אבל האיכויות ההתקפיות על הנייר לא הספיקו. ברזיל אמנם שלטה לחלוטין במשחק והגיעה ללא פחות מ-18 איומים לשער, אבל החמיצה שוב ושוב ונלחצה ככל שהדקות נקפו. בדקה ה-30 מרקיניוס כבר מצא את הרשת והחל לחגוג, אבל ה-VAR פסל את השער בצדק בשל נבדל. ויניסיוס הוחלף לקראת הסיום וגם כניסתו של אנדריק לא הושיעה את הסלסאו, שניצחו רק בשניים מתשעת משחקיהם הרשמיים האחרונים.

קולומביה – פרגוואי 1:2

חאמס רודריגס וחבריו פתחו את הטורניר בצורה נהדרת. בדקה ה-32 הקפטן של לוס קפטרוס מצא את דניאל מונוס שהגיע לכדור החופשי שהוגבה לרחבה ומצא את הרשת מטווח קרוב, וכעבור עשר דקות חאמס רשם בישול נוסף, הפעם לג`פרסון שגם הוא נגח מתוך הרחבה הגבהה שקיבל מחאמס. חוליו אנקיסו עוד הספיק לצמק בדקה ה-69, אבל פרגוואי נותרה ללא נקודות לאחר מחזור הפתיחה בעוד קולומביה עשתה צעד חשוב לשלב הבא ונכון לעכשיו מחזיקה בפסגת בית 4.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW