כדורגל ישראליליגת העל

קונפרנס ליג: מכבי חיפה הודיעה שתארח את משחקיה בלודז'

סגנית אלופת המדינה הודיעה כי תארח את משחקי הבית במפעל השלישי בחשיבותו בלודז' שבפולין, זאת לאחר פעולות של יו''ר ההתאחדות שינו זוארץ מול הרשויות הפולניות. ההחלטה עוררה סערה אנטישמית במדינה

סגנית האלופה מכבי חיפה תחל את משחקיה במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג, בסיבוב השני שיתקיים ב-25 ביולי והגומלין ב-1 באוגוסט, כאשר ההגרלה של הסיבוב השני תיערך ביום רביעי הקרוב.

בשל המלחמה בישראל, משחקי הבית יערכו כמובן גם הם מחוץ לגבולות המדינה. היום (ראשון) הודיעו הירוקים שאת המשחקים הביתיים תארח מכבי חיפה באצטדיון המודרני LKS בלודז' שבפולין. בחיפה ציינו כי "ההתאחדות לכדורגל והיו"ר, מר שינו זוארץ, פעלו בנושא והרשויות בפולין הסכימו לארח את הקבוצות הישראליות". הירוקים אינם הקבוצה היחידה שצפויה לארח בפולין ונראה שגם מכבי תל אביב והפועל באר שבע יארחו במדינה.

נציין כי הקבוצה שמארחת באצטדיון פרסמה הודעת הבהרה שבה נכתב: "ברצוננו להודיע כי אין לנו כל קשר לארגון משחקי מכבי חיפה באצטדיון העירוני. שאלות בעניין יש להפנות למנהל המתקן, מר מאצ'יי לאסקי, נשיא מועצת המנהלים לתרבות וספורט של העירייה". בנוסף, תגובות אנטישמיות ואנטי-ישראליות רבות הציפו את ההודעה של מכבי חיפה בטוויטר, עד שזו ננעלה לתגובות. ההודעות כללו האשמות של ישראל ברצח עם ובפשעי מלחמה, וכן קריאות "רוצחי ילדים לא רצויים פה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW