יורוליגכדורסלליגת העל

קולסון: "צריכים להתרכז בעקרונות שלנו", בולדווין בספק גדול

מכבי ת''א נחתה בבלגרד לקראת המשחקים ''הביתיים'' בסדרת רבע גמר הפלייאוף נגד פנאתינייקוס, הראשון מביניהם מחר (שלישי, 20:00). קולסון הוסיף: ''נעשה הכל כדי לנצח''. כוכב הקבוצה הצטרף, אך לא צפוי לשחק

מכבי תל אביב נחתה אמש (ראשון) בבלגרד לקראת צמד המשחקים "הביתיים" נגד פנאתינייקוס (1:1 בסדרה), הראשון מביניהם ביום שלישי (20:00). גם ווייד בולדויין נחת בבלגרד בשעות הלילה המאוחרות של יום ראשון, מטיפולים מיוחדים בקרואטיה, כשמצב כשירותו לא ברור ונראה כי לא ישותף במשחק מספר 3. לאוהדים בבלגרד סיפר בולדווין ש"אני כשיר ואשחק", אך כאמור הצוות הרפואי של המועדון יקבע את כשירותו.

בספק גדול. ווייד בולדווין (צילום: Dragan Tesic)

את הקבוצה מלווים לפחות 500 אוהדים, כמות שיא העונה למשחקים "הביתיים" בבלגרד, זאת לאור החשיבות והמעמד. רוב האוהדים יגיעו ב-4 טיסות מיוחדות של חברת ארקיע, נותנת החסות של המועדון, כאשר חלק אחר יגיע דרך יעדים נוספים באירופה. הסנונית הראשונה של האוהדים הגיע אתמול בטיסת אוהדים בבוקר וחלקם עם הקבוצה עצמה בערב. המשחקים עצמם ייערכו באולם פיוניר שבבלגרד שמכיל 7,000 מקומות והוא שימש ברוב העונה כאולם הביתי של מכבי תל אביב בבירת סרביה.

בונזי קולסון אמר לפני ההמראה לבלגרד: "אנחנו צריכים להתרכז בעקרונות שלנו בשני צידי המגרש, להיות טובים יותר בהגנה ולהוציא לפועל טוב יותר בהתקפה – ונעשה את זה. יש לנו כמה ימים לנוח ולהתכונן למשחק ביום שלישי. הולכת להיות אווירה מרגשת, חלק מהאוהדים שלנו הולכים להיות שם כך שאנחנו מצפים לזה. נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לנצח".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW