כדורסלליגת העל

קולסון: "התגעגעתי לקהל ולמזג האוויר, המטרה? פיינל פור"

הרכבת האווירית של מכבי ת''א נמשכת והפורוורד, שממשיך לעונה נוספת, נחת בישראל: ''מוכנים לחזור לעבודה. אמרתי לחדשים פשוט להיות הם עצמם ושזה ארגון שמתייחס עם אהבה ודאגה. כמו משפחה''

אחרי אנטוניוס קליבלנד, ג'יימס ווב, ג'ייק כהן וג'וש ניבו, הרכבת האווירית של מכבי תל אביב נמשכת והערב (שלישי) נחת בישראל גם בונזי קולסון, כאשר במהלך הלילה ינחת גם הקפטן ג'ון דיברתלומיאו.

קולסון אמר בנתב"ג: "אני נרגש לחזור. זה היה קיץ נהדר, אבל אני מוכן לעבודה. יש לנו מטרות ודברים להשיג ככל שהעונה תתקדם, אבל אנחנו מוכנים לחזור לעבודה. למי הכי התגעגעתי בישראל? לאוהדים ולמזג האוויר. כשהייתי בבית ירד הרבה גשם, ככה שהתגעגעתי למזג האוויר החם ולהיות עם חבריי לקבוצה".

"בגלל שהייתי השחקן החדש שמגיע לקבוצה חדשה וידעתי איך זה, עכשיו כשאני מגיע לשנה השניה אני מנסה לספר לחבר'ה על איך זה לשחק כאן", סיפר הפורוורד. "אמרתי לחדשים פשוט להיות הם עצמם ושזה ארגון שמתייחס אליכם עם אהבה ודאגה. זה כמו משפחה כאן ובסופו של דבר זה כדורסל והם כבר עושים את זה שנים, אז פשוט ניסיתי לעודד אותם".

על השינויים בסגל, אמר קולסון: "אני אוהב את הסגל שלנו. יש לנו שחקנים שיכולים לתרום כבר עכשיו ואני חושב שכולם מתאימים לשיטה של המאמן, וזה חשוב. הם גם אנשים נהדרים. אני נרגש להכיר אותם על ומחוץ לפרקט ופשוט להתחיל לעבוד. השינויים בסגל ייקחו את הקבוצה צעד קדימה? כן, הבאנו המון שחקנים מהשנה שעברה. כמו שאמרתי, השחקנים שהצטרפו השנה יכולים בוודאות לעזור לנו כבר מההתחלה בריווח המשחק, בלשחק חזק ופיזי ואני חושב שהם מתאימים לשיטת האימון, ככה שהם יהיו טובים עבורנו".

הפורוורד נשאל עד כמה אתה רוצה לעזור למכבי לחזור לפיינל פור אחרי השנה שעברה, והשיב "המטרה שלנו היא להגיע לפיינל פור, לזכות בליגה הישראלית ופשוט לשחק בדרך שלנו. כמובן שיש לנו יותר מוטיבציה לאחר שטעמנו איך זה. להחזיר הרבה שחקנים מהשנה שעברה יכול לעזור לנו מאוד להשיג את המטרה שלנו. הקיץ הנוכחי במועדון עומד בסימן חתונות? אני מניח שיש הרבה אהבה באוויר. זה היה נהדר. אנחנו משפחה באמת ואפשר היה לראות שהכימיה שלנו הייתה טובה על הפרקט, אבל היא הייתה אפילו טובה יותר מחוצה לו. זו הוכחה לאיך אנחנו כאנשים, היה כיף לראות את החבר'ה האלה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW