כדורגל ישראליליגת העל

קוז'וק מונה רשמית למאמן מכבי פ"ת, גולן: "ערים לכל המצב"

המלאבסים הודיעו על מינויו של המאמן שמחליף את בני לם מעט יותר משנה אחרי שהחליף אותו גם במכבי נתניה, ממנה קוז'וק פוטר בעצמו לפני שלושה שבועות. המנהל המקצועי התייחס לתקופה הלא טובה של הקבוצה

מכבי פתח תקווה הודיעה הבוקר (חמישי) על מינויו של רן קוז'וק למאמן הקבוצה. קוז'וק מחליף את בני לם, אותו החליף גם בנובמבר 2022 במכבי נתניה, ממנה קוז'וק פוטר בעצמו לפני כשלושה שבועות. מהמועדון נמסר: "הבוקר מועדון מכבי פתח תקווה מינה את רן קוז'וק למאמן הקבוצה עד לתום העונה. אנו בטוחים כי רן יביא עימו רוח חדשה ויוציא את הקבוצה לדרך חדשה. בהצלחה רן".

המאמן החדש, רן קוז'וק (ליאת אבשלומי)

בתוך כך, המנהל המקצועי עומר גולן דיבר לאחר ה-3:1 להפועל ירושלים אמש בטדי, שהיה השני ברציפות והשישי בשבעת המחזורים האחרונים. גולן, שעמד על הקווים עם מוראד מגמאדוב, אמר בסיום: "זה לא סוד שמשחק ההגנה שלנו לא להיט היום ובכלל בתקופה האחרונה. לא קל להגיע לכל משחק, בידיעה שאתה צריך להיות יותר ממושלם כדי לא לספוג, זה לא קורה, זה כואב מאוד. מכבי פתח תקוה לדורותיה הייתה קבוצה שהיה מאוד מאוד קשה להכניע אותה ואתה היית צריך להתאבד כדי לקבל גול פה. זה לא מתאים ל-DNA של המועדון, אנחנו צריכים לשנות את זה. יש לנו רק את עצמנו להאשים ורק את עצמנו שיכולים לצאת לצאת מהבוץ הזה. לא נוותר, לא נתייאש, נמשיך לעבוד קשה. אקדים את האקטואליה שביקשת לאחר כך, אז באמת יבוא מאמן חדש, יביא ריענון חדש, יביא איזה אנרגיה חדשה יביא רעיונות חדשים, כי זה משהו שהוא חובה היום".

גולן המשיך: "לא הרגשתי איזה קושי יוצא דופן. הרגשתי דווקא שבמחצית הראשונה עד הגול עמדנו כמו שרצינו. די סגרנו את האזורים המסוכנים שבעבר רק קיבלנו מהם גולים, אבל שוב מטעות אחת קטנה לקבל את הגול ואז פלאשבקים למה שקורה בחודש האחרון. זה מאוד מצער כי חזרנו מהמלחמה בצורה לא מספיק טובה כמו שהיינו צריכים לעשות דברים אחרת. אבל חוכמה, בדיעבד היא קלה מדי. האפקט לא היה שלו, לא הייתה בקשה מבני לם ללכת ולא הייתה בקשה מבני שלא יעמוד פה על הקווים. זה הייתה החלטה של בני".

מאמן מכבי פ"ת לשעבר, בני לם (ליאת אבשלומי)

המנהל המקצועי הוסיף: "הייתה שיחה בין בני לם לבין אבי לוזון, בה בני ביקש לא להעביר את המשחק היום וכיבדנו את זה. לא ניסינו להניא אותו כי בן אדם מבקש את זה, עם כל הצער שבדבר – ואמרתי את זה בהתחלה – אני באמת מוקיר ומודה לבני על כל מה שעשה פה. הוא נכנס לי ללב ובן אדם מאוד מאוד אהוב. אני באמת מאחל לו את כל הטוב שבעולם. הטיימינג לא היה טוב, הטיימינג היה אפילו די גרוע. אבל לא מאשים לא אותו ולא אף אחד אחר, זה מי שהיה על המגרש מי שהיה על הספסל, כל הצוות המקצועי שהיה פה היום. יכולנו להוציא מהמשחק הזה הרבה יותר".

גולן סיכם: "אנחנו ערים לכל הסיטואציה ולכל המצב. אבל כמו שאמרתי, נעשה את החשבונות שלנו. אנחנו מתקרבים לחלון המיועד. צריך לעשות פה שינויים ולפגוע אבל אני כל כך מאמין בשחקנים האלה כי גם היום שקיבלתי 3. אני לא יכול לבוא בטענה לאף שחקן. נתנו את המאתיים אחוז כנראה זה משהו שצריך להשתנות ברמה של המועדון ,של המערכת, משהו בתפיסה שלנו, כנראה משהו ברמת האימון. צריך לבוא, צריך לעשות משהו, שינוי שקשה לי מאוד עכשיו לשים עליו את האצבע, אבל השינוי חייב להגיע. אנחנו באמת מקווים שיבוא מאמן יראה את הדברים מהזווית שלו, מבחוץ. לא יודע איפה לשים את האצבע בסכר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW