כדורגל ישראליליגת על לנוער

קדנציה שלישית: איתי מרדכי מונה למאמן הנוער של מכבי חיפה

שחקן העבר חוזר לקדנציה שלישית בקבוצת הנוער, אותה הוא הוביל בעבר לארבע אליפויות ופלייאוף ליגת האלופות: ''מבחינתי זה לחזור הביתה, מטרת העל היא לפתח שחקנים עם DNA של המועדון'', גל אלברמן: ''אני משוכנע שאיתי ישתלב במהרה''

מכבי חיפה הודיעה היום (רביעי) שאיתי מרדכי יאמן את קבוצת הנוער של המועדון. למרדכי תהיה זו הקדנציה השלישית כמאמן קבוצת הנוער, כאשר בקדנציות הקודמות הוביל את הנוער הירוק לארבע אליפויות ולפלייאוף ליגת האלופות לנוער מול בורוסיה דורטמונד. הוא גם שימש שנתיים כעוזר המאמן של הקבוצה הבוגרת ובשנים האחרונות שימש כמאמן נבחרת 18U ועוזר מאמן נבחרת הנוער שהגיעה למקום שני ביורו ולמקום שלישי במונדיאליטו. הוא מחליף את עמיר נוסבאום שישמש כעוזרו של ברק בכר בקבוצה הבוגרת.

לאחר החתימה אמר מרדכי לאתר הרשמי: "אני מאושר לחזור לקצף. מבחינתי זה ממש לחזור הביתה, למקום ולתפקיד שאני כל כך אוהב – מאמן קבוצת הנוער, מכבי 'הרדי' חיפה. אני מוכן ומחויב לעבודה הקשה, כשמטרת העל היא לפתח שחקנים עם DNA של מכבי חיפה, ולייצר סביבה מקצועית מקדמת של קבוצה התקפית והישגית. ירוק עולה". איתי, שגדל במחלקת הנוער הירוקה ועלה לקבוצה הבוגרת ב-1986, עם הקבוצה באליפות ב-1988/89 ובדאבל ההיסטורי ב-1990/91.

איתי מרדכי (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

המנהל המקצועי של המועדון, גל אלברמן: "שמחים להודיע על שובו של איתי מרדכי לתפקיד מאמן קבוצת הנוער. איתי שב לאחר הפסקה בת מספר שנים, על מנת להוביל מחדש את הדור הצעיר והמוכשר להישגים ולפיתוח שחקני העתיד של המועדון. אנו משוכנעים שאיתי ישתלב מחדש במהרה במחלקה ומאחלים לו הצלחה והנאה מרובה בתפקידו החדש/ישן. ברוך שובך איתי".

מנהל מחלקת הנוער, עופר פביאן: "אני שמח מאוד על צירופו של איתי מרדכי כמאמן קבוצת הנוער, הקבוצה הבכירה אצלנו. איתי הוא סמל במכבי חיפה, גדל במועדון כשחקן ואימן הרבה שנים במועדון. הוא מביא איתו עכשיו את הניסיון מאימון של נבחרות ישראל. אני שמח מאוד על הבחירה ואין ספק שבשיתוף פעולה נצעיד את הנוער להישגים ולהצלחות ולהמשך פיתוח שחקנים לקבוצה הבוגרת".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW