כדורסלליגת העל

קבוצת נתנאל תשמש כספונסר הראשי החדש של הפועל חולון

החברה העוסקת בייזום, תכנון, הקמה ושיווק של פרויקטים למגורים היא הספונסרית החדשה של קבוצת הכדורסל. היו''ר לנציאנו: ''שמח וגאה שחברה איכותית בסדר גודל כזה בוחרת להעצים את המותג שלנו''

הפועל חולון הודיעה היום (שני) על הצטרפותו של נותן חסות ראשי חדש למשפחה הסגולה: "מהיום אמרו – הפועל קבוצת נתנאל חולון", כאשר בשלב זה ההסכם הוא עד לסוף עונת 2024/25. קבוצת נתנאל הינה חברת נדל"ן ובנייה מהמובילות והאיכותיות בישראל. החברה יוזמת ובונה פרויקטים כבר למעלה מחמישה עשורים.

מחולוניה נמסר: "מה שהחל בשנות השבעים בעיר חולון ובתל אביב התרחב בשנות ה-90 לפרויקטים בכל רחבי הארץ, מחדרה ועד אילת. קבוצת נתנאל הינה חברה ציבורית שנסחרת בבורסה מאז סוף שנות ה-90. האיכות והשירות הבלתי מתפשרים והסטנדרטים הגבוהים של החברה הביאו אותה לזכייה בפרס המצוינות והאיכות בבנייה. בשנים האחרונות פועלת נתנאל בתחום ההתחדשות העירונית ומקדמת בנייה של עשרות אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, ואלפי יחידות דיור בחולון".

מנהל מערך ההתחדשות העירונית בחברת נתנאל, מיכה נתנאל, מסר: "כבני העיר שגדלו ובנו אלפי יחידות דיור בחולון, התמיכה בקבוצת הכדורסל העירונית היא מהלך טבעי מבחינתנו, המשקף נתינה לקהילה ממנה צמחנו ובה ביססנו את חברתנו החל מימיה הראשונים. נתנאל בנתה דירות רבות בעיר חולון ומקדמת פרויקטי נדל"ן רבים של מגורים והתחדשות עירונית ברחבי העיר לרווחת התושבים".

ראש עיריית חולון שי קינן בירך את שני הצדדים: "אני מברך את הנהלת הפועל חולון על שיתוף הפעולה עם קבוצת נתנאל. אני מאמין בפיתוח תחום הספורט ובטוח כי הקבוצה תיתרם מכך ותכבוש פסגות נוספות.
הפועל חולון היא הלב של חולון ואני מקווה לראות עוד ועוד משפחות שיצטרפו למעגל אוהדי הקבוצה ויחד עם האוהדים הוותיקים ייצרו חגיגת כדורסל מוצלחת ומעוררת גאווה בסגול ובצהוב".

אוהדי הפועל חולון (אתר FIBA)

יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, בירך את קבוצת נתנאל ואמר: "אני רוצה לברך את קבוצת נתנאל על הצטרפותה למועדון כנותנת החסות הראשית, אני שמח וגאה שחברה איכותית בסדר גודל כזה בוחרת להצטרף אלינו ולהעצים את המותג שנבנה כאן. ברצוני להודות לאיש העסקים החולוני ואוהד הקבוצה יצחק מחלי, שנרתם לסייע לקבוצה ויצר את הקשר עם קבוצת נתנאל".

לנציאנו הוסיף: "הצטרפתי אליו למו"מ וזכינו להכיר אנשים מקסימים כמו מיכה נתנאל, אביו אריה ודודו דני ממייסדי החברה. בסוף השבוע האחרון נסגרה העסקה וקבוצת נתנאל מחברות הבנייה המובילות בארץ, חברה שצמחה בחולון, תהיה נותנת החסות הראשית של המועדון. אני מאחל לקבוצת נתנאל ולנו שיתוף פעולה פורה ומוצלח שימשך לאורך שנים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW