כדורגל ישראליליגת העל

קארצב: "לא יזכרו אם לקחנו אליפות בנקודה או ב-25 הפרש"

קשר מכבי ת''א דיבר לקראת המשחק הערב (שבת, 17:00) מול הפועל חיפה בבית והתייחס לעונה שעוברת עליו: ''תחרות היא דבר חיובי וצריך אותה בכל קבוצה''. על היריבה: ''הפועל חיפה זו קבוצה שכיף לשחק מולה''

אחרי שראתה את הפער בפסגה מצטמק ל-7 נקודות בעקבות ההפסד להפועל באר שבע בחוץ, מכבי תל אביב יודעת שהיא חייבת לחזור למסלול הניצחונות אחרי שני משחקים רצופים – ועל הדרך להגדיל בחזרה את הפער בפסגה ל-10 נקודות, לפני שמכבי חיפה תשחק מאוחר יותר מול הפועל באר שבע. הערב (שבת, 17:00) הצהובים יארחו את הפועל חיפה במשחק שיפתח את המחזור ה-30 בפלייאוף העליון וינסו להתנחם בכך שהפועל חיפה לא ניצחה את מכבי תל אביב ב-15 מפגשי הליגה האחרונים, מאז ה-1:2 בחוץ במרץ 2018.

עדן קארצב בפעולה (ישי נאמן)

הקשר עדן קארצב, שצפוי לפתוח שוב במקומו של יוריס ואן אובריים הפצוע, אמר לקראת המשחק: "קודם כל אני שמח לקבל את ההזדמנות, אחרי הרבה זמן. לצערי לא רציתי בצורה הזאת אחרי הפציעה של חבר לקבוצה, זאת לא הדרך שאני מאמין בה. אני מאמין בעבודה קשה ומאמין שבסופו של דבר היא משתלמת. חיכיתי לזה הרבה זמן, עבדתי קשה ואני ממשיך לעבוד קשה. ניסיתי לתת את כל מה שאני רוצה לתת לקבוצה. אולי אני עוד לא מאה אחוז בכושר, אולי לא מאה אחוז ביכולת שלי, אבל אני שמח שעשיתי משחק בסדר גמור יחסית למשחק ולמעמד הזה. מצפה מעצמי לתת יותר לקבוצה ולעזור יותר ואני חושב שממשחק למשחק זה יגיע יותר, אני אהיה יותר בולט במגרש ואבוא יותר לידי ביטוי".

קארצב הוסיף: "תחרות היא דבר חיובי לקבוצה וצריך אותה בכל קבוצה. בסופו של דבר המקום של יוריס הוא שלו ושלי שלי. כל אחד מוערך באופן אחר. מה שהוא עשה אי אפשר לקחת ממנו, וכרגע הוא לא פה וצריך להיכנס לנעליים שלו. כל אחד יכול לתרום את מה שהוא יכול לתרום ולעזור כמה שיותר לקבוצה. ההפסד לבאר שבע? הגענו מוכנים למשחק, זה שלא היינו מדויקים מספיק ובפעולות הקטנות נפלנו, זה לא אומר שלא באנו מוכנים או וויתרנו על המשחק. בסופו של דבר, אנחנו צריכים את הנקודות האלה כמו כולם, יש לנו מטרה בסוף ואי אפשר להגיד שלא הופענו למשחק. היה משחק פחות טוב והפסדנו. נגמר המשחק, אין מה לשנות. לא שיפוט ולא שום דבר אחר. מתכוננים להפועל חיפה וברגע שנגמר המשחק בבאר שבע, הפנים למשחק הבא".

עדן קארצב מודה לקהל (ישי נאמן)

הקשר הוסיף: "מאבק האליפות? יש לנו מטרה סופית ודרך שאנחנו עומדים בה כל יום, אנחנו מתמידים בה ובסופו של דבר לא יזכרו אם לקחנו אליפות בנקודה הפרש או 25. יזכרו את הצלחת אצלנו וזאת המטרה הסופית שלנו. כל אחד נותן את היכולות שלו ומה שיכול לעזור לקבוצה, אנחנו מנסים להגיע ביום של המשחק כל אחד וה-100 אחוז שלו, בכל פרמטר אפשרי במגרש, ולתמוך ולעזור כמה שיותר לקבוצה. לפעמים זה מצליח ולפעמים זה לא, אבל בסופו של דבר יש פה קבוצה טובה ובריאה. אני מאמין שנעמוד במטרות שלנו".

קארצב סיכם: "אנחנו מתעסקים בעצמנו, זאת לא קלישאה. אנחנו באים ומתכוננים לכל משחק בפני עצמו. הפועל חיפה קבוצה טובה, עשתה עונה מצוינת. הם משחקים טוב, קבוצה התקפית. זו קבוצה שכיף לשחק נגדה גם, נגיע כמה שיותר מוכנים ולקחת 3 נקודות כי זאת המטרה הסופית. הפנדל לבאר שבע? אני לא יודע מה היה, הייתי במגרש. לא מתעסק בבעיות שיפוט, לא רוצה להיכנס לזה. הפנים להפועל חיפה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW