כדורגל ישראלינבחרת ישראל

קארצב: "אולי מזלזלים בישראל, אבל אנחנו יכולים להפתיע"

הנבחרת הצעירה מתכוננת למשחק הפתיחה של יורו 2023 מול גרמניה. הקשר: ''אחרי ההישג של הנוער אנחנו רוצים להמשיך את ההתקדמות של הכדורגל הישראלי. התבגרתי בזמן הפציעה, זו הזדמנות שלא תחזור''

טורניר אליפות אירופה לנבחרות הצעירות (עד גיל 21) ייפתח כבר מחר (רביעי), כאשר הנבחרת הישראלית של גיא לוזון תשחק את משחקה הראשון בבית מתוך שלושה ביום חמישי הקרוב (19:00) נגד גרמניה. הנבחרת ערכה הערב אימון בכותאיסי שבגאורגיה, שם תקיים את שלושת משחקיה בשלב הבתים.

המאמן גיא לוזון (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

הקשר עדן קארצב סיפר לקראת פתיחת היורו: "מאוד כיף לחזור לשחק בנבחרת. בתור ילד אתה חולם לייצג את המדינה וללבוש את הסמל. אחרי ההישג של נבחרת הנוער אנחנו רוצים להמשיך את ההתקדמות של הכדורגל הישראלי. אנחנו מאמינים בכדורגל הישראלי, בנבחרות ובצעירים. עושים את כל ההכנות כדי להגיע הכי מרוכזים למשחק נגד גרמניה". 

השוער דניאל פרץ (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

קארצב הוסיף: "יש לנו כמה פציעות, שחקנים שחזרו מהבוגרים, קצת אי התאמות, אבל אנחנו עושים הכל כדי להגיע מוכנים לטורניר הזה. אנחנו רוצים לתת את המקסימום, להוציא כמה שיותר נקודות ולהתקדם בשלבים, זו המטרה שלנו. אנחנו נבחרת מאוד כישרונית ואנחנו יכולים להפתיע פה. אולי יש אנשים שמזלזלים בנו בגלל שאנחנו ישראל, אבל אני בטוח שנעשה את העבודה שלנו".

עומרי גאנדלמן (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

על העונה שלו בטורקיה, אמר הקשר: "עברתי משהו מנטלי עם פציעה לא קלה ולא שיחקתי יותר מידי, התבגרתי בפציעה הזאת. ברגעים ששיחקתי הרגשתי מה זה קצב ושחקנים אירופאיים ביום יום. אז אני מרגיש על הגוף שלי שאני יותר מוכן. חלמתי על היורו וכל פעם נכשלנו בשנתון שלנו אז עכשיו זו הזדמנות שמבחינתי לא תחזור יותר ואני וכל החברה צריכים לקחת אותה בשתי ידיים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW