כדורסלליגת העל

קאדין קרינגטון: "אני רוצה להיות חלק מהנבחרת, אוכל לתרום"

שחקן הפועל ירושלים, שנחת בישראל לקראת פתיחת העונה, הוסיף: ''אשמח שזה יקרה בקרוב ומאמין בזה, הבסיס של הקבוצה טוב והוספנו עוד. השמיים הם הגבול מבחינתנו העונה. שמח שהצלחתי להישאר במדי ירושלים''

הפועל ירושלים ממשיכה בהכנותיה לעונה הקרובה והרכבת האווירית נמשכת. מי שנחת היום (ראשון) בישראל הוא קאדין קרינגטון, שהצטרף לקבוצה בקיץ שעבר והוביל את המועדון מהבירה לזכייה בגביע המדינה בכדורסל. 

קרינגטון אמר: "לא יודע מה הולך, אבל עקבתי אחרי הנבחרת, ואני מרגיש שאני יכול לתרום ולעזור לנבחרת. אנחנו מחכים בקוצר רוח, מקווה שזה יקרה בקרוב – אני מאוד מקווה להיות חלק מהנבחרת. אני רוצה להיות בנבחרת, אני יכול להוסיף ולתרום במה שהם רוצים שאתרום. אני יכול לעזור, להוסיף דברים קטנים בהגנה ובהתקפה, אני מקווה שזה יקרה שוב".

על התחושות האישיות עם החזרה לעונה החדשה: "מרגיש נהדר, שמח שהצלחתי להישאר הקיץ. נהניתי משנה שעברה מאוד, אבל השארנו יסודות טובים מאוד – והעונה זה עוד צעד בדרך למה שאנחנו רוצים לעשות. המטרה שלי הייתה קודם כל להשיג עסקה כאן לפני הכל, זה היה המוקד שלי אז אני שמח שזה הלך כמו שכולם רצו".

קרינגטון סיכם: "הוספנו הרבה למה שהיה לנו בשנה שעברה, היה לנו בסיס מצוין אבל הוספנו כמה חתיכות שמאוד עזרה לנו, השמיים הם הגבול עבורנו השנה. המטרות שלנו העונה? תמיד לנצח משחקים, הייתה לנו עונה נהדרת, הגענו לגמר BCL ולקחנו גביע, אבל אנחנו מסתכלים קדימה זו עונה חדשה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW