כדורגל ישראליליגת העל

צפו: מכבי נתניה והפועל חדרה בסרטון מצמרר למען החטופים

הקבוצות הציגו סרטון שבו נראה משחק ביניהם ביציעים ריקים ובמקום האוהדים יש את תמונות החטופים על הכיסאות: ''הביאו אותם הביתה עכשיו, מחכים לכם''. הובא למנוחות אוהד הפועל חיפה שנפל ברצועת עזה

מכבי נתניה והפועל חדרה הציגו הבוקר וידאו מצמרר שקורא להחזרת מי שנחטף על ידי מחבלי חמאס במתקפת 7 באוקטובר. בווידאו נראה משחק בין נתניה לחדרה ביציעים ריקים במה שאולי נותן הצצה לאיך ייראה הכדורגל בהנחה שהוא יחזור בשלהי החודש.

במקום האוהדים הונחו על הכיסאות ביציעים תמונותיהם של החטופים. כמו כן נכתב באנגלית "הביאו אותם הביתה עכשיו" ו"מחכים לכם" עם תמונות של החטופים. לפוסטים ברשתות החברתיות שלהן, נתניה וחדרה הוסיפו את דגל ישראל ולבבות באדום וצהוב.

בתוך כך, אלפים ליוו הבוקר את סמ"ר גילעד רוזנבליט ז"ל, חובש קרבי בשריון שנפל ביום חמישי בקרבות בעזה. גילעד ז"ל אוהד הקבוצה, התנדב במשך מספר שנים בצוות התפעול של. המועדון ושימש בין היתר כמפעיל בובת הקמע.

צוות ההנהלה של המועדון ועשרות אוהדי הקבוצה השתתפו בהלוויה שהתקיימה בקיבוץ גניגר והניחו על הקבר זרים, צעיפים וחולצה עם הכיתוב "גילעד, בליבנו לעד". מנכ"ל המועדון איתי רק הניח זר בשם המועדון, שיפעל להנצחת שמו של גילעד. יהי זכרו ברוך.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button