כדורגל ישראליליגת העל

צפו בביקור המרגש: משפחות ברודץ' והנדי באימון מכבי ת"א

עפרי, יובל ואוריה ששוחררו משבי חמאס ואיתמר שאיבד את אביו אבי ז''ל ב-7 באוקטובר התקבלו באהבה גדולה על ידי השחקנים כחלק מפעילות של קרן מכבי. בקריית שלום הם זכו לאהבה וחום: ''הם קמו מאושרים הבוקר''

במשך כל ימי המלחמה שפרצה ב-7 באוקטובר, יוזמת כל העת קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב (ע"ר) פעילויות למען הקהילה והשבוע קיבלנו במתחם האימונים בקריית שלום את אחת המרגשות שבהן. 

כזכור, לפני כ-3 שבועות שוחררו משבי חמאס עפרי (10), יובל (8) ואוריה (4) ברודץ' יחד עם אימם הגר וחזרו אל אביהם אביחי, שחיכה במשך 51 ימים מסויטים לאיחוד עם משפחתו. כעת מכבי תל אביב החליטה לנסות לשמח אותם ואירחה אותם באימון הקבוצה, אליו הגיעו הילדים יחד עם אביחי.

בנוסף, אירחה מכבי תל אביב באימון את איתמר הנדי ( ואמו שחר, חבריהם הטובים של משפחת ברודץ' מכפר עזה, שאיבדו את אב המשפחה אבי ז"ל שנפל ב-7 באוקטובר כחבר כיתת הכוננות של הקיבוץ. שתי המשפחות חגגו יחדיו ב-6/10 את ערב החג שקדם לשבת השחורה.  

בני משפחות ברודץ' והנדי היו כאמור אורחי הכבוד של מכבי באימון, צפו בו והתקבלו באהבה גדולה על ידי השחקנים והצוות, שגם העניקו להם חולצות משחק של מכבי ומתנות נוספות של המועדון. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button