ענפים אחריםענפים נוספים

צמד החותרים מילפלדר ושהין העפילו למשחקים הפראלימפיים

החותרים הישראלים סיימו במקום השני בטורניר ההזדמנות האחרונה בשווייץ והעפילו לפריס 2024. מטלון ורצאבי בירכו: ''זוהי משלחת המשקפת את פני החברה על כל גווניה - יהודים, מוסלמים, דרוזי וכמובן עולים חדשים''

צמד החותרים שחר מילפלדר וסאלח שהין מצטרפים למשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים בפריס 2024. לאחר שפיספסו בהזדמנות הקודמת ב -32 מאיות את הכרטיס המיוחל, השלים היום (שלישי) צמד החותרים את המשימה בטורניר ההזדמנות האחרונה שנערך בשוויץ.

השניים סיימו את 2000 המטרים במקום השני בזמן של 08:25.75 דקות, 23 מאיות אחרי צמד הצרפתים שהגיע ראשון. סאלח, דרוזי משפרעם, נפצע קשה בעת פיגוע טרור במוסף קרני. שחר החלימה לפני כעשור מסרטן נדיר.  שניהם חברי בית הלוחם תל אביב המתאמנים עם דימה מרגולין וסרגי בוקריב במרכז דניאל לחתירה בתל אביב.

יו"ר הועד הפראלימפי משה מוץ מטלון ויו"ר ההתאחדות לספורט נכים רו"ח אהוד רצאבי בירכו את השניים ואמרו: "זוהי משלחת המשקפת את פני החברה הישראלית על כל גווניה. יהודים, מוסלמים, דרוזי וכמובן עולים חדשים, גברים ונשים".

המשלחת הפראלימפית לפריס מונה עתה 24 ספורטאים, כאשר השוויון בין המגדרים נשמר – 12 נשים ו-12 גברים, בהם 4 חותרים, מורן סמואל ושמוליק דניאל בסירת יחיד, שחר וסאלח בסירה זוגית.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW