כדורגל ישראליליגת העל

צ'יבוטה: "הנלחמים בגזענות הם הגזענים", הפוסט הוסר

קשר מכבי חיפה, שסיים את העונה לאחר שהורחק משני משחקים בעקבות אירועי טרנר, תקף באינסטגרם - לפני שהפוסט הוסר. במועדון הופתעו מהעונש של זערורה שכתב: ''הרסתם לי, אבל לא תהרסו אותי''

מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק ביום שני ב-20:30 מול מכבי נתניה, בסיומו הירוקים עשויים להיות מוכתרים כאלופים בפעם השלישית ברציפות, כאשר במקביל במועדון עוסקים בעונשים שהטיל בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל בעקבות אירועי המשחק מול הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר. במכבי חיפה הופתעו לרעה מהעונש שספג באסם זערורה, שהורחק ל-15 משחקים, וצפויים להגיש מחר ערעור על ההחלטה. זערורה עצמו כתב ברשתות החברתיות: "הרסתם לי, אבל לא תהרסו אותי".

הפוסט של מאוויס צ'יבוטה, לפני שהוסר (אינסטגרם)

במקביל, הקשר מאוויס צ'יבוטה התאכזב מאוד לאחר שהורחק משני משחקים בפועל וסיים את העונה. צ'יבוטה, שאביו נחת במיוחד בישראל כדי לראות אותו משחק, העלה פוסט תקיף ברשתות החברתיות וכתב: "לגבי מה שקרה זה פשוט בושה בושה ובושה, אחרי כל מה ששמעתי יצא מהפה של הבן הזה לגבי הגזענות, אני לא בהלם שהוא נתן לי שני משחקים, הוא בעצמו לא הצליח להסביר למה הוא מעמיד אותי לדין, הוא לא ידע לענות לשופט וכן חבל שזה ככה אלה שמדברים כל היום שהם נלחמים על גזענות אלה הראשונים שגזענים, אם היה צדק פה לא הייתי מקבל אפילו משחק אחד".

צ'יבוטה, שגם ספג קנס כספי של 5,000 ש"ח, הוסיף: "אם למישהו יש סרטונים שראו אותי עושה בלאגן תופס שחקנים שיראה לי ואז אקבל את זה באהבה, אבל לזה שלא עשיתי כלום לקבל ככה שני משחקים וקנס, היו שחקנים שם של באר שבע שרבו מכות ודחפו של באר שבע". בהמשך הקשר הסיר את הפוסט. מי שבכל מקרה אמור לפתוח בהרכב אחרי שהצטיין במשחק מול מכבי תל אביב הוא דיא סבע, שהגיע בינואר והיה שותף מלא לאליפות. נראה שבכר יעבור למערך של שלושה בלמים בשל החיסורים, שכן גם עומר אצילי וגם דניאל סונדגרן ייעדרו בשל צבירת כרטיסים צהובים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button