כדורגל ישראליליגת העל

צ'ארון שרי: "כשירדתי מהמטוס בהולנד הרגשתי חופשי ורגוע"

אחרי שעבר לניימיכן בהשאלה עד סוף העונה, קפטן מכבי חיפה לשעבר התראיין לתקשורת בהולנד: ''הקושי והלחץ מהמשפחה שלי אכלו אותי מבפנים. כשאני רגוע אני מציג את היכולת הטובה ביותר שלי''

אחרי שחתם רשמית בניימיכן כמושאל לחצי שנה, צ'ארון שרי העניק הערב (שישי) ריאיון לתקשורת ההולנדית. הקשר בן ה-35, שעזב את מכבי חיפה אחרי ארבע שנים וחצי במטרה לשהות במחיצת משפחתו ובנו החולה, סיפר על הקשיים שחווה בתקופה האחרונה, שלדבריו היו הסיבה לירידה ביכולתו.

שרי סיפר: "הרגשתי בודד והתגעגעתי מאוד למשפחה שלי. לא שיחקתי קרוב לרמה שהצגתי במכבי חיפה, שמח שמצאנו את הפתרון עם ניימיכן. הרגשתי שירד לי הרבה משקל מהכתפיים כשירדתי מהמטוס בהולנד. הראש שלי שוב היה חופשי והרגשתי רגוע. כשאני ככה, אני גם מציג את היכולת הטובה ביותר שלי. זה אכל אותי מבפנים, כאבא עליי לדאוג למשפחה שלי וזה היה קשה. אם היה קורה משהו אשתי הייתה נשארת לבד עם הילדים. רציתי להיות קרוב אליהם, הבן שלי נכנס ויצא מבתי חולים. עכשיו הוא במצב קצת יותר טוב".

הקשר הוסיף: "במועדון לא מיהרו לשחרר אותי כי אני אחד מהשחקנים החשובים בקבוצה. הם עשו מה שאפשר כדי להביא את משפחתי לארץ ואני מעריך את זה, אבל זה לא היה אפשרי. אמרתי להנהלה שלמרות האהבה שלי למועדון, העדיפות היא למשפחה בהולנד. הם הבינו את זה ושיתפו פעולה. אני לא רוצה להתלהב יותר מדי מהמעמד שלי בישראל, אבל אני לא יכול ללכת חופשי ברחוב כי כל הזמן פונים אליי. נפרדו ממני בצורה מדהימה בשבוע שעבר, השחקנים הרימו אותי וקיבלתי תמונה מהשער שלי נגד פ.ס.ז' כשרואים את מסי, ניימאר ואמבאפה. זה בחיים לא ייזרק".

מבחינת שרי זו חזרה לליגה ההולנדית כמעט תשע שנים אחרי שעזב את כרונינגן, איתה זכה בגביע ב-2015. הקשר סיכם: "אני בגיל שבו הדבר הכי חשוב זה להיות עם המשפחה. הם היו צריכים אותי וזה מעולה שהתאחדנו בהולנד. אני רוצה שהם יהיו במשחקים שלי בחלק האחרון של הקריירה. עכשיו זה הזמן שלי להשפיע בניימכן. מקווה שעם האיכות שלי נסיים במקום 6-7 ואולי נזכה בגביע. הזדקנתי קצת, אבל אני עדיין יכול לתרום ואלחם עד הסוף

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button