כדורגל ישראליליגת העל

צ'ארון שרי: "הראש שלי גם בישראל, אני מתגעגע למכבי חיפה"

קפטן מכבי חיפה לשעבר, שהושאל לחצי שנה לניימיכן ההולנדית בשל מצבו הרפואי של בנו, התראיין בהולנד: ''עברו עליי שבועות משוגעים. הראש שלי בניימיכן, אבל גם בישראל. בחיפה יש ציור קיר ענק שלי, רואים בי כוכב על ואני לא יכול ללכת סתם ברחוב''

קפטן מכבי חיפה לשעבר, צ'ארון שרי, התאקלם בצורה טובה מאוד בניימכן אליה הגיע בהשאלה עד סיום העונה מהירוקים בשל מצבו הרפואי של בנו הקטן. הערב (שלישי, 21:00) תפגוש קבוצתו את קמבור בחצי גמר הגביע ההולנדי ולרגל המשחק התראיין שרי בהולנד, שם כבר הספיק לכבוש פעמיים ולהוסיף בישל בשישה משחקים.

שרי אמר: "אנשים בהולנד לא מבינים איך מקבלים אותי בישראל. אני לא יכול ללכת ברחוב. יש ציור קיר גדול שלי בחיפה, אחרי זה עשו של חלק מחבריי לקבוצה. אם הייתי בהולנד לחופשה, הייתי חוזר אחרי שבוע או שבועיים והייתי רוצה לחזור לישראל, אבל המשפחה שלי לא הייתה שם איתי. מצד שני, כאן אני יכול לדבר בכל מקום. אני מרגיש בטוח יותר. אני מתגעגע לשחקני חיפה, הם מתגעגעים אליי"

ההולנדי ממוצא סורינמי הוסיף: "הראש שלי בניימיכן וגם בישראל. בעיות הבריאות של בני התחילו בסוף השנה שעברה. הוא עבר המון בדיקות והיה אסור לטוס, אז לא היינו יכולים לקחת אותו לישראל. הוא נשאר עם אשתי והילדים האחרים שלי. ראיתי אותם במשך חודשים רק בפייסטיים, חשבתי שאני צריך להיות שם כאב. אבל לא הייתי שם".

שרי סיכם: "אני יכול לשחק כדורגל בחופשיות. אני יכול להיות ליד הבן שלי, למרות שאנחנו עדיין לא יודעים מה מקור הבעיה. אני מנסה להשתלב בניימיכן ולהניע כדור, ככה משתלטים על המשחק באופן אוטומטי. שאלו אותי איך אני בכושר אחרי המשחק הראשון שלי, אמרתי להם שתמיד הייתי. פשוט לא ראיתם אותי במשך תשע שנים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button