כדורגל עולמיליגת האלופות

פתחו את היומנים: פורסם לו"ז שלב הבתים בליגת האלופות

אחרי הגרלת שלב הבתים, נקבע הלו''ז המלא של המשחקים במפעל היוקרתי ביותר בכדורגל העולמי. בכר והכוכב האדום יפתחו מול פפ ומנצ'סטר סיטי. המפגש הענק בין באיירן מינכן למנצ'סטר יונייטד כבר במחזור הראשון

שלב הבתים של ליגת האלופות ייצא לדרך ב-19 בספטמבר ויומיים לאחר ההגרלה, היום (שבת) פורסם הלו"ז המלא של משחקי שלב הבתים במפעל היוקרתי ביותר בכדורגל העולמי. ברק בכר והכוכב האדום יפתחו מול פפ גווארדיולה ואלופת אירופה מנצ'סטר סיטי, כאשר כבר במחזור הראשון נקבל גם קרב ענקים בדמות מפגש בין באיירן מינכן למנצ'סטר יונייטד.

מחזור 1

19 בספטמבר

19:45: מילאן – ניוקאסל
19:45: יאנג בויז – לייפציג
22:00: פיינורד – סלטיק (ליאל עבדה)
22:00: לאציו – אתלטיקו מדריד
22:00: פ.ס.ז’ – דורטמונד
22:00: מנצ’סטר סיטי – הכוכב האדום בלגרד (ברק בכר ועומרי גלזר)
22:00: ברצלונה – אנטוורפן
22:00: שחטאר דונייצק (סתיו למקין) – פורטו

20 בספטמבר

19:45: גלאטסראיי – קופנהאגן
19:45: ריאל מדריד – אוניון ברלין
22:00: באיירן מינכן (דניאל פרץ) – מנצ’סטר יונייטד
22:00: סביליה – לאנס
22:00: ארסנל – פ.ס.וו איינדהובן
22:00: בראגה – נאפולי
22:00: בנפיקה – זלצבורג (אוסקר גלוך)
22:00: ריאל סוסיאדד – אינטר

מחזור 2

3 באוקטובר

19:45: אוניון ברלין – בראגה
19:45: זלצבורג – ריאל סוסיאדד
22:00: מנצ’סטר יונייטד – גלאטסראיי
22:00: קופנהאגן – באיירן מינכן
22:00: לאנס – ארסנל
22:00: פ.ס.וו איינדהובן – סביליה
22:00: נאפולי – ריאל מדריד
22:00: אינטר – בנפיקה

4 באוקטובר

​​​​​​​19:45: אתלטיקו מדריד – פיינורד
19:45: אנטוורפן – שחטאר דונייצק
22:00: סלטיק – לאציו
22:00: דורטמונד – מילאן
22:00: ניוקאסל – פ.ס.ז’
22:00: לייפציג – מנצ’סטר סיטי
22:00: הכוכב האדום בלגרד – יאנג בויז
​​​​​​​22:00: פורטו – ברצלונה

מחזור 3

24 באוקטובר

​​​​​​​19:45: גלאטסראיי – באיירן מינכן
19:45: אינטר – זלצבורג
22:00: מנצ’סטר יונייטד – קופנהאגן
22:00: סביליה – ארסנל
22:00: לאנס – פ.ס.וו איינדהובן
22:00: בראגה – ריאל מדריד
22:00: אוניון ברלין – נאפולי
​​​​​​​22:00: בנפיקה – ריאל סוסיאדד

25 באוקטובר

​​​​​​​19:45: פיינורד – לאציו
19:45: ברצלונה – שחטאר דונייצק
22:00: סלטיק – אתלטיקו מדריד
22:00: פ.ס.ז’ – מילאן
22:00: ניוקאסל – דורטמונד
22:00: לייפציג – הכוכב האדום בלגרד
22:00: יאנג בויז – מנצ’סטר סיטי
​​​​​​​22:00: אנטוורפן – פורטו

מחזור 4

7 בנובמבר

​​​​​​​19:45: דורטמונד – ניוקאסל
19:45: שחטאר דונייצק – ברצלונה
22:00: אתלטיקו מדריד – סלטיק
22:00: לאציו – פיינורד
22:00: מילאן – פ.ס.ז’
22:00: מנצ’סטר סיטי – יאנג בויז
22:00: הכוכב האדום בלגרד – לייפציג
​​​​​​​22:00: פורטו – אנטוורפן

8 בנובמבר

​​​​​​​19:45: נאפולי – אוניון ברלין
19:45: ריאל סוסיאדד – בנפיקה
22:00: באיירן מינכן – גלאטסראיי
22:00: קופנהאגן – מנצ’סטר יונייטד
22:00: ארסנל – סביליה
22:00: פ.ס.וו איינדהובן – לאנס
22:00: ריאל מדריד – בראגה
​​​​​​​22:00: זלצבורג – אינטר

מחזור 5

28 בנובמבר

​​​​​​​19:45: לאציו – סלטיק
19:45: שחטאר דונייצק – אנטוורפן
22:00: פיינורד – אתלטיקו מדריד
22:00: פ.ס.ז’ – ניוקאסל
22:00: מילאן – דורטמונד
22:00: מנצ’סטר סיטי – לייפציג
22:00: יאנג בויז – הכוכב האדום בלגרד
​​​​​​​22:00: ברצלונה – פורטו

29 בנובמבר

​​​​​​​19:45: גלאטסראיי – מנצ’סטר יונייטד
19:45: סביליה – פ.ס.וו איינדהובן
22:00: באיירן מינכן – קופנהאגן
22:00: ארסנל – לאנס
22:00: ריאל מדריד – נאפולי
22:00: בראגה – אוניון ברלין
22:00: בנפיקה – אינטר
​​​​​​​22:00: ריאל סוסיאדד – זלצבורג

מחזור 6

12 בדצמבר

​​​​​​​19:45: לאנס – סביליה
19:45: פ.ס.וו איינדהובן – ארסנל
22:00: מנצ’סטר יונייטד – באיירן מינכן
22:00: קופנהאגן – גלאטסראיי
22:00: נאפולי – בראגה
22:00: אוניון ברלין – ריאל מדריד
22:00: אינטר – ריאל סוסיאדד
​​​​​​​22:00: זלצבורג – בנפיקה

13 בדצמבר

​​​​​​​19:45: לייפציג – יאנג בויז
19:45: הכוכב האדום בלגרד – מנצ’סטר סיטי
22:00: אתלטיקו מדריד – לאציו
22:00: סלטיק – פיינורד
22:00: דורטמונד – פ.ס.ז’
22:00: ניוקאסל – מילאן
22:00: פורטו – שחטאר דונייצק
​​​​​​​22:00: אנטוורפן – ברצלונה

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW