כדורגל ישראלינבחרת ישראל

פרץ: "תחושה מאתגרת, הדבר האחרון שחושבים עליו זה כדורגל"

קשר מכבי תל אביב התייחס למשחק הגורלי של הנבחרת בקוסובו הערב (21:45). על חזרתו של זהבי: ''הוא מאוד חשוב לחדר ההלבשה, הוא משמש דוגמא לשחקנים הצעירים''. הנבחרת תמריא לבודפשט מיד לאחר המשחק

נבחרת ישראל משלימה את ההכנות בפרישטינה, שם תתארח הערב (ראשון, 21:45) אצל נבחרת קוסובו במסגרת מוקדמות יורו 2024, במשחק שנדחה ביותר מחודש בגלל מתקפת הטרור הרצחנית והמלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל. מיד בסיום המשחק הלילה, תעשה הנבחרת את הדרך לשדה התעופה ותמריא בליווי אבטחה גדולה לבודפשט לקראת המשחקים מול שווייץ ורומניה.

על פי האימון המסכם, גדי קינדה אמור לפתוח על חשבונו של מנור סולומון ואוסקר גלוך יוסט שמאלה, כאשר כצפוי ערן זהבי יפתח בחוד. מבחינת אזכור נרצחי המלחמה והחטופים, בגלל שזה משחק חוץ של הנבחרת, היא צפויה לעלות עם סרטים שחורים. במקביל, השחקנים צפויים לעשות כל מיני פעולות אישיות. שאר הדברים – כמו דקת דומיה – תעשה הנבחרת במשחקים שלה בהונגריה, אותם היא מארחת.

הקשר דור פרץ, שכבש שני שערים במדי מכבי תל אביב מול זוריה לוהנסק בקונפרנס ליג רק לפני יומיים, אמר לקראת המשחק: "אין ספק שיש תחושה מאתגרת לאור המצב, בימים כאלה הדבר האחרון שאנחנו חושבים עליו זה בעיקר כדורגל. מצד שני אני חושב שיש לנו כוח אדיר לעשות קצת טוב לאזרחים שלנו, לחיילים ששומרים עלינו, כל מי שלקח חלק בתופת הזו שעברנו. ניתן להם לפחות את הרגע הזה של הנחת, של השמחה אולי".

פרץ הוסיף: "זו תחושה מטורפת להתאמן עם 30 שחקנים, המון וזה נותן תחושה של יחד, גאווה ישראלית בימים אלה. חלק גדול שרוצה לעשות משהו עוד יותר גדול, ועכשיו זה מתחיל. צריכים לעשות את הכי טוב שלנו, מוכנים ואגרסיביים. צריכים לצאת עם המטרה שאנחנו רוצים לצאת איתה. החזרה של זהבי? ערן מאוד חשוב לחדר ההלבשה, מספק דוגמה להרבה שחקנים, יש פה צעירים והוא מוביל הרבה שחקנים קדימה. נותן השראה ומאוד חשוב פה, שמח שהוא חזר".

ההרכב המשוער: עומרי גלזר, אלי דסה, שון גולדברג, מיגל ויטור, רוי רביבו, נטע לביא, דור פרץ, אוסקר גלוך, גדי קינדה, שגיב יחזקאל, ערן זהבי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW