כדורגל ישראליליגת העל

פרץ: "הסכין בין השיניים עד הסוף, זה לא הזמן לאבד נקודות"

קשר מכבי ת''א הוסיף לקראת המשחק מחר (שבת, 17:00) מול מכבי בני ריינה: ''17 שערים? לא חשבתי שאגיע למספרים כאלה העונה. מרגיש אחריות גדולה. המאבק מול מכבי חיפה? ההתרכזות בהם לא עושה לנו טוב''

מכבי תל אביב תצא מחר (שבת, 17:00) למשחק חוץ מול מכבי בני ריינה ותנסה לנצח אותה בפעם הראשונה העונה, אחרי שתי תוצאות תיקו בין הקבוצות. המפגש האחרון בין השתיים נערך באצטדיון "גרין" והסתיים ב-2:2 דרמטי, כאשר מי שהציל אז את הצהובים מהפסד היה הקשר דור פרץ שכבש צמד – כולל שער שוויון בדקות הסיום. במועדון גם מודעים לכך שריינה ניצחה פעמיים העונה את מכבי חיפה ופעם אחת את הפועל באר שבע, כאשר הפער בפסגה עומד כרגע על 7 נקודות.

הקשר דור פרץ אמר לקראת המשחק: "לנו יש את האחריות שלנו, להביא את עצמנו בצורה מקסימלית. אנחנו יודעים שהיכולות הטובות שלנו מביאה אותנו לתוצאות טובות לאורך העונה. נצטרך להתאים את עצמנו גם ליכולות שלהם בהגנה ובהתקפה. זה לא הזמן לאבד נקודות, זה זמן לקחת כל נקודה ולהחזיר אותה הביתה. הבדלים בין משחקי הבית למשחקי החוץ? אני חושב שאין לנו שום תירוץ להיאחז בו. המגרש שם מצוין ואנחנו צריכים להתכונן כמו שצריך כדי להשיג בו את הנקודות. צריך לקחת אחריות, אין שום דבר אחר".

דור פרץ חוגג (ישי נאמן)

על היריבה שחווה עונה נהדרת, אמר פרץ: "מגיע להם פרגון על העונה שהם עושים. הם עשו שלושה ניצחונות בפלייאוף מול יריבות קשות. נצטרך להגיע במיטבנו כדי לנצח. להיות אגרסיביים, נחושים ומרוכזים בהתקפה. כולנו מבינים שאנחנו במאני טיים ושאין אפשרות להוריד עכשיו רגל מהגז. הסכין בין השיניים נשאר מעכשיו ועד סוף העונה. היומיום נראה בדיוק כמו שהוא נראה לאורך כל העונה. ההשקעה של הצוות, של השחקנים – הכל אותו דבר. יש לנו מטרות להשיג ואנחנו מאוד קרובים לסוף העונה. זה הזמן לדחוף עוד צעד קדימה ולתת עוד אקסטרה מסוימת של סוף עונה".

על כך שכבש העונה 17 שערים בכל המסגרות, אמר הקשר: "עדיין אי אפשר לסכם את העונה. אולי לא חשבתי שאגיע למספרים כאלה העונה כי בקיץ לא ידעתי איזה מאמן יגיע לכאן ובאיזה תפקיד הוא יציב אותי על המגרש. אני מרגיש את האחריות כמו שכל שחקן אחר מרגיש פה אחריות לתת הכל עד סוף העונה. אני רוצה לעשות את המיטב כדי שנעמוד במטרות. מנסים לגמד את ההישגים שלנו? אני לא מודע לדברים האלה, אבל אני חושב שאנחנו צריכים להתמקד במה שאנחנו עושים. אפשר להגיב על מה שאומרים עלינו באותו מטבע, אבל התפקיד שלנו הוא לעמוד במטרות ובכל משחק לעשות את המיטב כדי לנצח. חוץ מזה, ההתרכזות במכבי חיפה לא עושה לנו טוב. כשאנחנו מתמקדים בשלנו, אנחנו במיטבנו".

כתבות קשורות

Back to top button