כדורסלליגת העל

פרנקו לפני ונציה: "אתגר משמעותי, נשאיר את הקושי בצד ונתמודד"

מאמן הפועל ת''א דיבר לקראת המשחק הערב (רביעי, 19:30) נגד האיטלקים ביורוקאפ: ''משחק רביעי שלנו בשמונת הימים האחרונים ויש לכך השלכות''. זלמנסון: ''נמצאים בתקופה טובה למרות העומס''

הפועל תל אביב סיימה את הכנותיה לקראת המשחק הערב (רביעי, 19:30) מול ונציה, במסגרת המחזור ה-12 בשלב הבתים של היורוקאפ. הקבוצה האדומה ערכה את האימון המסכם באולם השטארק בו יתקיים המשחק. בנוסף, אתמול אחר הצהריים נחת בבלגרד המטוס ועליו 160 אוהדי הקבוצה: בני משפחות שכולות ומפונים מצפון הארץ ומדרומה שילוו את הקבוצה במשחק מחר.

מאמן הקבוצה דני פרנקו אמר לקראת המשחק אליו האדומים מגיעים מהמקום השני ובמאזן 2:8: "אנחנו לפני אתגר משמעותי נוסף והפעם באולם 'ביתי' שטרם שיחקנו בו. הטעימה מהאווירה במשחק האחרון בדרייב אין, ובמיוחד הטקס שסחט את הלב של כולנו טרם המשחק, רק חיזקה אצלנו את המחשבה איזו מקדמה עצומה נמנעה מאיתנו מעצם אובדן הביתיות בדרייב אין".

פרנקו הוסיף: "המשחק יהיה הרביעי שלנו בשמונת הימים האחרונים ויש לכך השלכות, אבל אני מאמין בקבוצה ובצוות, וכמו בכל משחק נשאיר את הקושי בצד ונתמודד. נגייס מעצמנו ומהאורחים החשובים שלנו במשחק (יוזמה מרגשת ומאחדת של הבעלים וההנהלה, שרק משפחה אמיתית יכולה לייצר) את האנרגיה שתחסר לנו מהבית בדרייב אין, ונילחם על מנת להשיג ניצחון נוסף. תקוותי שבמהרה יום יבוא ונוכל לחזור לבית האמיתי בתל אביב שכל כך חסר לנו".

עידן זלמנסון הוסיף: "אנחנו נמצאים בתקופה טובה למרות העומס והעובדה שאנחנו משחקים את משחקי הבית שלנו רחוק מהאוהדים שלנו. כמו בכל התמודדות, אני מאמין שמה שהשגנו עד כה כקבוצה על המגרש ומחוצה לו משמעותי אבל לא יבטיח לנו את הניצחון. כולנו נצטרך להגיע מחר ממוקדים כדי להמשיך את רצף הניצחונות מול יריבה מנוסה עם שחקנים טובים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button