ענפים אחריםענפים נוספים

פראלימפי: שתי מדליות ארד לישראל באליפות אירופה בקיאקים

טליה אילת (56.31 שניות) ורון הלוי (43.02 שניות) סיימו במקום השלישי במסלול 200 המטרים. המאמן רועי לב: ''מקדישים את ההישג לאיחוד העם''. יו''ר ההתאחדות לספורט נכים: ''דרככם משמשת השראה לרבים''

טליה אילת (קלאס 2KL) מבית הלוחם תל אביב זכתה הערב (ראשון) במדליית ארד במסגרת גמר אליפות אירופה בקיאקים המתקיימת בפורטוגל, לאחר שחתרה את מסלול ה-200 מטרים בזמן של 56.31 שניות. טליה מתאמנת במרכז דניאל לחתירה בתל אביב עם המאמן ויטלי דרוזד.

רון הלוי (קלאס 3KL) מבית הלוחם חיפה זכה גם הוא במדליית ארד לאחר שסיים שלישי את מקצה ה-200 מטר שלו בזמן של 43.02 שניות. רון מתאמן במועדון הקיאקים עמק הירדן עם המאמן רועי לב. חניך נוסף של המאמן רועי לב, הצעיר שבחבורה, עדי עזרא (קלאס 2KL) ממועדון הקיאקים עמק הירדן, התמודד בגמר ה-200 מטרים וסיים במקום השישי בזמן של 47.03 שניות.

טליה אילת והמאמן ויטלי דרוזד (צילום פרטי)

יו"ר ההתאחדות לספורט נכים, רו"ח אהוד רצאבי, בירך את השלושה ואמר: "טליה, רון ועדי יקרים, כל הכבוד על התוצאות באליפות אירופה. ההישג של עדי והמדליות של רון וטליה הם עדות לכישוריכם ולנחישות שלכם, דרככם משמשת השראה לרבים".

המאמן רועי לב הוסיף: "אנחנו מקדישים את המדליה של רון לאיחוד העם, לזכרו של ברק לופן הי"ד היקר, וליו"ר הוועד הפראלימפי אלי בירנבאום ז"ל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW