כדורגל ישראליליגה לאומית

פניית פרסה: בני יהודה תארח גם בעונה הקרובה באצטדיון בלומפילד

על אף שעיריית תל אביב-יפו אישרה כי הכתומים צפויים לשוב אחרי 20 שנה למגרש בשכונת התקווה ששופץ, בסיומה של פגישה בין הצדדים התקבלה ההחלטה הסופית. אחת הסיבות: השיפוץ לא יהיה מוכן בזמן

שלושה ימים בלבד לאחר הודעת עיריית תל אביב שבני יהודה תחזור לארח במגרש בשכונת התקווה אחרי 20 שנות היעדרות, תפנית בעלילה. המועדון הכתום הודיע הערב (ראשון) כי "לאחר פגישה עם עיריית תל אביב בעניין החזרה לאצטדיון שכונת התקווה בעונה הקרובה, ובחינת הנושא של שיפוץ היציע המערבי ומועד פתיחתו – הוחלט שהקבוצה תשחק גם בעונת המשחקים הבאה, 2024/25 באצטדיון בלומפילד".

אוהדי בני יהודה (אסף הופמן)

בבני יהודה הסבירו כי ההחלטה נבעה מ-2 נושאים עיקריים: "ראשית, הבנה היא שגם בעבודה מואצת, שיפוץ היציע עתיד להסתיים רק לקראת חודש פברואר, ובנקודת זמן הנוכחית האצטדיון שמכיל רק כ-2,000 צופים במתכונתו הנוכחית, ולפי הוראות המנהלת 10% מועבר לקבוצה האורחת, בנוסף להפרדה בין הקהלים יקשו מאוד על הקהל והמועדון. בנוסף על כך, האצטדיון לא יהיה מוכן לפתיחת העונה, מה שיביא את הקבוצה לנדידה לאצטדיונים אחרים במהלך תחילת העונה".

אצטדיון שכונת התקווה לקראת סוף השיפוצים (צילום פרטי)

במועדון הוסיפו: "שנית, במהלך העונה שעברה הקהל חזר להיות מחובר למועדון, לאחר כמה שנים בהם היה קשיים רבים ביחסים. חיבור זה הביא לכך שהיציעים נצבעו בכתום משבוע לשבוע, שהקהל הגיע בשיאו לכ-9,000 צופים, ועוד משחקים רבים עם מעל 5,000 צופים. חזרה לאצטדיון שמכיל רק 2,000 מקומות בלבד, מהווה פגיעה אנושה בדור הצעיר ובקהל שלנו שהולך וגדל. בנימה זו, אנחנו רוצים להודות לעיריית תל אביב וחברת היכלי הספורט על שיתוף הפעולה והניסיון לעזור".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW