יורוליגכדורסלליגת העל

פנאתינייקוס: "השופטים עזרו למכבי ת"א בגלל המצב בישראל"

הודעה רשמית מבישה של היוונים: ''אסור להשתמש בספורט לריפוי פצעים או מצבים שאנשים עוברים. הכדורסל תמיד צריך להתרחק מכל זה. לקבוצה שלנו יש 116 שנות היסטוריה, אולי יותר ממדינות מסוימות''

לא יודעים להפסיד בכבוד: ההפסד הדרמטי של פנאתינייקוס 91:87 למכבי תל אביב בפתיחת סדרת פלייאוף היורוליג גררה תגובות זועמות מצד הקבוצה היוונית. זה התחיל מאיבוד הכדור של קוסטאס סלוקאס בשניות הסיום שהרתיח את הספסל הירוק, המשיך למסיבת העיתונאים מלאת הזעם של מאמן הקבוצה, ארגין עתמאן, והיום (רביעי) הגיעה הודעה רשמית מבישה והזויה של המועדון עצמו נגד השיפוט.

בהודעה נכתב: "לצערנו, פעם נוספת בנקודה קריטית של העונה ביורוליג, ולאחר מאמץ גדול שלנו לחזור לרמה הגבוהה ביותר, היינו עדים למבצע משולב ממנו סבלנו לאורך הימים של ג'ורדי ברטומאו גם בעבר. אנחנו לא רוצים להאמין שהדברים הטרגיים שמתרחשים ברחבי העולם וכל הצער שנגרם כתוצאה מכך (ברוסיה, אוקאינה, ישראל ופלסטין) יכולים להשפיע על כדורסל מקצועני. אבל לצערנו, הטעויות שאירעו אתמול לא מאפשרות לנו לחשוב על סיבה אחרת".

עוד נכתב: "אסור להשתמש בתחום הספורט לריפוי פצעים ומצבים שאנשים עוברים. פנאתינייקוס הוכיחה לא רק השנה אלא היסטורית, שאנחנו מועדון שאוהב כדורסל וחושב על טובת הספורט. אנחנו מועדון שהוכיח שהוא משחק עם רגש והספורטאים שלנו נותנים את הזיעה שלהם על המגרש, אנחנו נלחמים עד הסוף, וזה מה שנעשה גם הפעם. אנחנו קיימים 116 שנה – יותר מהרבה מדינות. אנחנו מבקשים לתת לנו כבוד ולהפסיק להמעיט בערך המוצר". 

Back to top button
Isport

FREE
VIEW