ענפים אחריםענפים נוספים

פלויד מייוות'ר ביקר במתחם מגן דוד אדום, חנך אופנועי חירום

אחרי שביקר את איחוד והצלה, המתאגרף האגדי ביקר במתחמי מגן דוד אדום ברמלה: ''פלויד, תומך ישראל גדול, התפעל גם מהטכנולוגיות הרבות והמתקדמות בעולם''. פגש פרמדיקים ושמע על ה-7 באוקטובר מעובדי מד''א

היום (רביעי), הגיע פלויד מייוות'ר, מתאגרף בינלאומי ואלוף העולם באגרוף לביקור תמיכה וסולידריות במגן דוד אדום, סייר בבנק הדם הלאומי של מד"א ברמלה וחנך 10 אופנועי חירום שנתרמו לכבודו.

פלויד מייוות'ר בביקור במד"א (דוברות מד"א)

מייוות'ר פגש את סמנכ״לית שירותי הדם במד"א, פרופ' אילת שנער, קיבל סקירה מקיפה על בנקי הדם וחלב האם של מד״א והתרשם מהפעילות השוטפת של העובדים והעובדות שם, שמאפשרת אספקת דם לחולים ופצועים ברחבי הארץ. פלויד התפעל מהטכנולוגיות הרבות והמתקדמות בעולם שבשימוש מד"א, מבניין שירותי הדם של מד״א, הראשון מסוגו בעולם שמוגן ובנוי מתחת לאדמה ומהתהליך שעובר הדם מרגע התרומה עד ההגעה למטופל.

מייוות'ר שמע את סיפורם של צוותי מגן דוד אדום שחירפו נפשם ב-7.10 ונפגש עם הצוותים שפעלו ביומה הראשון של המלחמה, תחת אש ותוך סיכון חייהם, על מנת להציל חיי אזרחים. בנוסף, פגש מייוות׳ר את צוותי מגן דוד אדום שפועלים יום ולילה בגזרה הצפונית והדרומית, על מנת להבטיח את ביטחונם הרפואי של אזרחי ישראל. מייוות'ר גם התרשם מפעילות החובשים והפרמדיקים במוקד החירום 101 של מד"א, שעונים לשיחות חירום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות הגעה מדויקת ומהירה לזירות אירוע רפואיות.

פלויד מייוות'ר בביקור במד"א (דוברות מד"א)

בנוסף, התרשם מייוות'ר מרכבי ההצלה שנמצאים בשימוש מד״א, בהם משאית היונימוג לפינוי משטח מורכב, ואת רכבי הכוננים ותגובה מיידית. בסיום הביקור, חנך וגזר את הסרט לעשרה אופנועי חירום חדשים שנתרמו למד״א לכבודו ויצטרפו ל-600 אופנועי החירום ביחידת האופנוענים של מד״א.

מנכ"ל מד"א אלי בין: "שמחנו לארח במגן דוד אדום את המתאגרף פלויד מייוות'ר, תומך ישראל גדול, שמתחילת המלחמה מגלה תמיכה גדולה בישראל, שלא הסתפק בתמיכתו מרחוק והגיע במיוחד למגן דוד אדום על מנת לגלות סולידריות, לפגוש את הצוותים הפועלים בשטח ומצילים חיים ואת אנשי המעבדות שעמלים להכין את מנות הדם שנתרמות. אני מודה לו מקרב לב על הביקור ועל התמיכה הגדולה בישראל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW