כדורגל ישראליליגת העל

פטרולול פנתה רשמית למכבי חיפה: רוצים לצרף את מאור לוי

קבוצת התחתית הרומנית שלחה הצעה רשמית לקשר שסיים עונת השאלה מוצלחת במכבי פ''ת, שרוצה בעצמה לרכוש את השחקן - אולי באמצעות טרייד שיכלול את העברתו של טוקלומטי ממחזיקת הגביע

קשר מכבי חיפה מאור לוי סיים עונת השאלה מוצלחת במכבי פתח תקווה, במהלכה סיפק חמישה שערים ושישה בישולים, שהסתיימה עם זכייה מתוקה בגביע המדינה. לוי בן ה-24 מחזיק בחוזה לעונה נוספת במכבי חיפה, אך לא צפוי לחזור לסגל של ברק בכר שלא יכול להבטיח לו מקום בהרכב.

מאור לוי מול עידו דוידוב (אסף הופמן)

מכבי פתח תקווה רוצה לצרף אותו אליה כשחקן קבוע בסגל ולא כמושאל, כאשר שיחות מתקיימות בין יעקב שחר לאבי לוזון על עסקת טרייד שעשויה לכלול מעבר של עידן טוקלומטי ממחזיקת הגביע הטרייה לסגנית האלופה בנוסף לסכום כספי מסוים. גם האפשרות לצירופו של ניב יהושע בן ה-18, שפרץ העונה במכבי פתח תקווה ונחשב לאחד הקשרים האחוריים המבטיחים בכדורגל הישראלי, הועלתה.

מאור לוי בפעולה (מוטי קדוש)

בינתיים, מכבי חיפה קיבלה מכתב התעניינות רשמי לגבי מאור לוי מפטרולול פלוישט שסיימה בעונה שעברה במקום ה-11 ברומניה ואצלה שיחק בעבר טוטו תמוז. גם ראפיד בוקרשט, שסיימה במקום החמישי בטבלה, הוזכרה כמועמד לצרף את הקשר הצעיר. בנוסף, בימים האחרונים גיששה גם קבוצה מהליגה הבכירה בשוויץ בנוגע לשחקן וזו צפויה להגיש גם כן הצעה רשמית למכבי חיפה בימים הקרובים.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW