ספורט אולימפיענפים אחרים

פחות מ-100 ימים לפריס: נבחרת הספורטאים של שיכון ובינוי

הג'ודוקא רז הרשקו שהגיעה להישג מדהים השנה כשדורגה על ידי vאיגוד העולמי כטובה בעולם וגולשת הרוח שרון קנטור שזכתה לפני כחודשיים באליפות העולם בדגם IQ פויל, יחד עם שישה ספורטאים נוספים בנבחרת

שלושה חודשים למשחקים האולימפיים, שיכון ובינוי יחד עם הוועד האולימפי, מפרסמים היום (רביעי) את נבחרת הספורטאים המלאה שילוו על ידי קבוצת הנדל"ן. הספורטאים הנכללים בנבחרת: הג'ודוקא רז הרשקו שהגיעה להישג מדהים השנה כשדורגה על ידי איגוד הג'ודו העולמי כג'ודוקא הטובה בעולם וגולשת הרוח שרון קנטור שזכתה לפני כחודשיים באליפות העולם בדגם IQ פויל ובכרטיס האולימפי למשחקים בפריס 2024.

בנוסף לשתי הספורטאיות, שיכון ובינוי בחרו להעניק חסות לשישה ספורטאים נוספים: הג'ודוקא גילי שריר זוכה במדליית כסף וארד באליפויות אירופה ומדליית ארד קבוצתי באולימפיאדת טוקיו; אלופת אירופה ועולם לנוער לשנת 22 גולשות הרוח תמר שטיינברג; מארו טפרי סגן אלוף העולם בריצת מרתון; אלופת ישראל הקלעית אולגה טסצ'יאב, זוכת מדליית כסף באליפות אירופה לזוגות. האצן בלסינג אפריפה אלוף העולם לנוער עד גיל 20 ואלופת ישראל המטפסת איילה כרם ועשירית באליפות העולם 2023.

רז הרשקו עם המדליה (באדיבות איגוד הג'ודו)

שיתוף הפעולה בין קבוצת שיכון ובינוי והוועד האולימפי בישראל הוא ארוך טווח והוא יימשך כחמש שנים, במהלכן יתקיימו המשחקים האולימפיים בפריס ביולי 2024 ובלוס אנג'לס ביולי 2028. במסגרת שיתוף הפעולה, שיכון ובינוי ילוו עשרה ספורטאים אולימפיים כל הדרך ללוס אנג'לס 2028, כשהתחנה הראשונה תהיה עוד שלושה חודשים בפריז. חלק מהספורטאים שנכללים בנבחרת הם בראשית דרכם המקצועית, מתוך רצון  של שיכון ובינוי לתמוך בהם בדרך להשגת יעדים נוספים.

החסות לנבחרת הספורטאים היא חלק ממהלך שנתי שמובילה שיכון ובינוי לציון 100 שנה להיווסדה, כששיתוף הפעולה משקף ערכים דומים של שני הגופים ומספר את סיפור המצוינות של החברה הישראלית. השבוע התקיים אירוע הרמת כוסית לפסח בו לקחו חלק רבים מהספורטאים. לאירוע הגיעו גם יו"ר הוועד האולימפי בישראל יעל ארד, המנכ"ל גילי לוסטיג והמאמן של שרון קנטור ותמר שטיינברג שחר צוברי ובעצמו זוכה מדליית ארד.

מארו טפרי עם המדליה (אדי חליאבין)

מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי, תמיר כהן: "הספורטאים הישראליים העניקו לנו כמה מרגעי הגאווה הגדולים של החברה הישראלית, והשנה המעמד הזה מקבל משמעות מיוחדת. שיכון ובינוי גאה להיות חלק מהמסע של המתחרים הנהדרים האלה שמשקפים יום יום ערכים של התמדה, נחישות וחתירה למצוינות".

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד: "שיתוף הפעולה של הוועד האולימפי בישראל עם חברת שיכון ובינוי הוא חדשני ומבוסס ערכים ותוכן. מודל התמיכה של החברה בספורטאי הסגל האולימפי, שפותח במשותף עם המנכ"ל תמיר כהן, מתכתב נהדר עם שאיפות "היום שאחרי" – לסייע לספורטאים המצטיינים לבנות את עתידם הכלכלי ע"י השקעה בחיסכון לקניית דירה בהנחה משמעותית של עד 1/2 מיליון ש"ח. אנחנו גאים מאוד בשותפות הזו עם החברה  המובילה בתחומה בישראל".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW