כדורגל ישראליליגת העל

ערן זהבי רוצה לארח את קורבן הלינץ' בפתח תקווה: "סמרטוטים!"

תיעוד מקרה האלימות הקשה באם המושבות הגיע גם לכוכב מכבי ת''א שהזדעזע: "מקווה שהמשטרה תטפל בסמרטוטים ביד קשה, נדאג שיהיה אורח כבוד''. בהמשך התברר שהמותקף חשוד בעצמו בפעולה דומה

כוכב מכבי תל אביב ערן זהבי העביר אמש (שני) מסר חשוב ברשתות החברתיות, בעקבות הסרטונים המזעזעים של התעללות בקרב בני נוער שמופצים בימים האחרונים. בתיעוד מזעזע מפתח תקווה שהפך ויראלי, נראים כמה בני נוער מכים באכזריות ילד אחר, תוקפים אותו במקלות ובשוקר, צועקים עליו שישכב על הרצפה וחלק מהם אף מתעדים את המקרה.

זהבי כתב בסטורי: "שמישהו ישיג לי את הבחור הזה בבקשה. רוצה שיהיה אורח כבוד במשחק שלנו, יישב במקום הכי טוב באצטדיון. ולכם, הסמרטוטים שמופיעים בסרטון, מקווה שהמשטרה תטפל בכם ביד קשה מאוד". הוא גם הגיב לסרטון שפורסם מתיכון חדש בית אליעזר בחדרה, שבו הוכה ילד אחר ונזרקו עליו חפצים: "זה לא מגניב, לא מצחיק ואפילו מזעזע. להיות טובים ולעזור לאחר זה הרבה יותר מגניב. תנסו את זה, תעלו לרשתות החברתיות עזרה לילדים אחרים. מבטיח לשתף".

אלא שנראה שלפחות לגבי האירוע בפתח תקווה, ככל הנראה לא מדובר בהתרחשות תמימה. מדוברות המשטרה (מרכז) נמסר: "שוטרי תחנת פתח תקוה פתחו הלילה בחקירה יזומה ומואצת, עם קבלת סרטונים ברשת, המתעדים אירועי אלימות חמורים בעיר בין 2 קבוצות נערים, כאשר על אף היעדר תלונה רשמית ומידע קונקרטי, הצליחה היחידה החוקרת לגבש תמונת מצב מהירה וזהות חשודים.

"בתוך כך, חוקרי התחנה בשת"פ מערכי מודיעין של מחוז מרכז, הצליחו לזהות את המעורבים, לצד בחינת רצף האירועים בהם נצפתה עפ"י החשד בסרטון ראשון- חבורת נערים מאיימת ומכה נער באמצעות אקדח ובתיעוד שני- תקיפה שמבצעת החבורה היריבה נגד אחד מהחשודים בתקיפה הראשונה.

"כאמור, שוטרי מחוז מרכז עצרו לחקירה עד כה ארבעה חשודים כבני 15-17 בחשד למעורבות באירועי האלימות, תוך חיפוש ותפיסת אמצעי תיעוד שברשותם, לצד ניהול המשך מהלכי חקירה לאיתור ומעצר שאר המעורבים בהתאם. בהתאם לצורכי החקירה, תבחן המשטרה הבאת החשודים בהמשך לדיון בבקשה להאריך מעצרם בבית המשפט.

"מפקד מחוז מרכז, ניצב אבי ביטון, הנחה את כלל היחידות הרלוונטיות במחוז להמשיך ולהפעיל את כל האמצעים הנדרשים, במישור החקירתי, הטכנולוגי והמודיעיני, במטרה לקדם את החקירה והדגיש כי חומרת העבירות, היקפן וגיל המעורבים מחייבים אכיפה מחמירה בכל הרבדים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button