כדורסלליגת העל

ערב יום השואה: היכל מנורה מבטחים בתל אביב הואר בצהוב

עמותת אביב, בשיתוף השלטון המקומי וחברת היכלי הספורט תל אביב-יפו, האירו מבנים כדי להעלות למודעות את החשיבות בשמירה על כבודם של ניצולי השואה: ''מדגיש את המחויבות שלנו לדאוג לשורדי השואה שחיים בינינו''

עמותת אביב לניצולי השואה, בשיתוף השלטון המקומי וחברת היכלי הספורט תל אביב- יפו, האירו הערב (ראשון) מבני רשויות ומבני ציבור נוספים בצהוב, ובהם היכל מנורה מבטחים, כדי להעלות למודעות את החשיבות בשמירה על כבודם ורווחתם של ניצולי השואה ותמיכה בהם.

בישראל חיים כיום קרוב ל-133 אלף ניצולי שואה ובכל יום הולכים לעולמם 50 מהם. רבע מהם חיו בעוני. עמותת אביב לניצולי השואה, בשיתוף השלטון המקומי והאזורי, היכלי הספורט תל אביב-יפו ואיחוד הצלה האירו בצהוב את מבני הרשויות בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה בסימן החובה המוסרית לכבודם ולרווחתם של ניצולי השואה.

היכל מנורה מבטחים מואר בצהוב (צילום פרטי)

מאור בנימיני, מנכ"ל חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו, שהאירה הערב בצהוב את היכל מנורה מבטחים: "זוהי זכות לקחת חלק במיזם הארת ההיכל בצהוב שמדגיש את המחויבות שלנו לדאוג לשורדי השואה שחיים בינינו ולאיכות חייהם".

מנכ"לית העמותה, אורלי סיון, מסבירה: "אנו נמצאים במרוץ נגד הזמן, ויודעים כמה עוד נדרש לעשות על-מנת לאפשר לניצולי השואה הגיבורים לסיים את חייהם בכבוד וברווחה. הירתמותן המוערכת של הרשויות המקומיות והאזוריות ליוזמה להאיר מבני ציבור בצהוב מעידה על המחויבות של כולנו לרווחתם וכבודם של כלל ניצולי השואה, שחלקם עברו את הזוועות ב-7/10, כשהם בעשור התשיעי לחייהם, והתמודדו שוב עם פחד קיומי וטרור אכזרי במדינת היהודים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW