ג'ודוענפים אחרים

ענבר לניר זכתה בזהב במאסטרס הונגריה, פלצ'יק עם הכסף

אלופת העולם (עד 78 ק''ג) המשיכה בכושר הנפלא שלה עם איפון מהיר בגמר מול מאלונגה מצרפת: ''יודעת שאני צריכה להמשיך ולעבוד קשה לקראת ההמשך''. הג'ודוקא (עד 100 ק''ג) הפסיד בגמר לטורובוייב האוזבקי

שלושה חודשים בלבד לאחר זכייתה בתואר אלופת העולם, ולאחר שזכתה במדליית הזהב גם בגראנד סלאם במונגוליה חודש לאחר הזכייה בתואר העולמי, זכתה הערב (ראשון) ענבר לניר במדליית זהב היסטורית עבורה והוכתרה לראשונה בקריירה כאלופת המאסטרס. בגמר המאסטרס השיגה לניר ניצחון גדול תוך 58 שניות על מדליין מאלונגה הצרפתייה, סגנית האלופה האולימפית מטוקיו, וסיימה יום ענק עם ארבעה ניצחונות בארבעה קרבות.

ענבר לניר חוגגת (איגוד הג'ודו)

ענבר לניר אמרה אחרי הזכייה: "שמחה על יום תחרות מוצלח ומדלית זהב, אני יודעת שאני צריכה להמשיך ולעבוד קשה לקראת המטרות הבאות. אני מלאת מוטיבציה וציפיה להמשך ההכנות. אני רוצה להודות לאיגוד הג׳ודו ולכל הצוות שמלווה אותי, למאמן האישי שלי, שני הרשקו ולמאמנים עידו וצ׳ארלס. רוצה להודות לנותני החסות שלי- אלטמן בריאות, ביטוח ישיר, דנאל מוטורס סוכנות טויוטה, ואייזנברג-אליאש יחסי ציבור וקשרי משקיעים ולמועדון שלי מיטב נתניה".

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו אמר: "תחרות מטורפת של ענבר, ככה ג׳ודו צריך להיראות וכשזה עובד זה כיף גדול. נבחרת הנשים מסיימת תקופה מדהימה ומלאה בהישגים היסטוריים. העבודה הקשה והמחויבות משתלמים, ננוח מספר ימים ונחזור לעבוד במרץ לקראת האתגרים בהמשך".

פיטר פלצ'יק אחרי הזכייה (איגוד הג'ודו)

פיטר פלצ'יק זכה במדליית הכסף ובתואר סגן אלוף טורניר המאסטרס, בקטגוריית המשקל עד 100 ק"ג. דקות אחדות לאחר זכייתה של ענבר לניר במדליית הזהב, העניק פלצ'יק את המדליה השלישית לנבחרת הישראלית, כאשר סיים יום גדול עם זכייה מרשימה עבורו בתחרות החשובה, שלושה חודשים לאחר זכייתו במדליית הארד באליפות העולם שהתקיימה בחודש מאי האחרון. הוא נכנע רק בקרב הגמר למוזפארבייק טורבוייאב האוזבקי, אלוף העולם ב-2022.

מאמן נבחרת הגברים אורן סמדג'ה אמר: "זכייה שלישית ברציפות של פיטר פלצ׳ק בטורניר המאסטרס, הטורניר הראשון אחרי מדליית הארד מאליפות העולם מעמידה את פיטר בטופ העולמי. פיטר היה גדול היום, הצליח לנצח ספורטאים מצוינים כמו את המדורג הראשון בעולם ומדליסטים מאליפות עולם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW