כדורסלכדורסל נשיםנבחרת ישראל

עמוס פרישמן: "אין לדעת אם יהיו פרובוקציות, לא להיגרר לזה"

יו"ר איגוד הכדורסל נפגש עם נבחרת העתודה נשים לקראת היציאה אליפות אירופה: ''אתן מייצגות את המדינה''. על הענף: ''אביא שינוי, בקרוב נקבל החלטות בנושא. אני רוצה לקדם את הענף בשנים הקרובות''

נבחרת העתודה נשים תצא בשבוע הבא לאליפות אירופה בליטא ולקראת המשחקים הגיע לאימון הבוקר (שלישי) עמוס פרישמן, יו"ר איגוד הכדורסל. פרישמן דיבר עם השחקניות הצעירות ואמר: "לפני הכל הכי חשוב שתעלו למגרש עם חיוך ותיהנו. אתן יוצאות לייצג את המדינה, הענף, הקבוצות שלכן ואת עצמכן ואנחנו סומכים עליכן.

עמוס פרישמן ונבחרת העתודה (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

היו"ר הוסיף: "זה לא משנה איפה תשחקו בהמשך הקריירה שלכן, בסוף תזכרו את ההופעות בנבחרת. אנחנו לא יודעים איך יראו המשחקים, האם יהיו פרובוקציות על המגרש או מחוצה לו, אבל אני אומר לכן לא להגרר לשום דבר מזה, להתרכז במשחק עצמו ולעשות את הכי טוב שלכן. יש לכם צוות נהדר ואני בטוח שתתנו הכל על המגרש".

עמוס פרישמן ונבחרת העתודה (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

פרישמן שנכנס לתפקידו לפני כחודשיים דיבר על הרצון שלו להביא שינוי לכדורסל הנשים: "אני חשוב שכדורסל הנשים חשוב מאוד ולכן בכוונתי להביא שינוי כדי שהענף הנהדר הזה יפרח. אני מעריך שאת השינוי הזה ירגישו כולם ואתן השחקניות, תוך שנים ספורות בלבד. אני לומד את הענף, בוחן אפשרויות ובקרוב נקבל גם החלטות".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW