ענפים אחריםענפים נוספים

עם הסרט הצהוב: המחווה של ילדי נבחרת השייט למען החטופים

שייטי נבחרת ישראל הצעירים ציירו את הסרט הצהוב על כל סירות התחרות באליפות העולם וקיבלו פידבק מפתיע: ''נמשיך לעורר מודעות ונקווה לחזרתם הביתה''. התמונות אף שותפו באמצעות המדיה הרשמית של האליפות

שייטי נבחרת ישראל בדגם אופטימיסט, שנמצאים בימים אלה באליפות העולם באיטליה, יצרו מחווה מרשימה למען החטופים והחטופות, כאשר ציירו על כל סירות התחרות הישראליות את הסרט הצהוב.

סמל המאבק לשחרור החטופים (איגוד השייט)

השייטים הצעירים מפליגים עם הסמל על הסירות במהלך כל ימי התחרות, במטרה לחשוף אותו למאות השייטים, השייטות וחברי הנבחרות מכל העולם המשתתפים באליפות. היוזמה המרגשת קיבלה תוספת תהודה מפתיעה, כאשר בצעד יוצא דופן שותפו תמונות הסירות על גבי המדיות החברתיות של האליפות, בתוספת הכיתוב Bring them back home now.

"ליבנו עם החטופים והחטופות בכל יום ובכל שעה, גם אם נדמה מבחוץ שחזרנו לפעילות ספורטיבית סדירה" אומרת יהל ולך, מאמנת הנבחרת בתחרות. "שמחתי לראות שהיוזמה שלנו התקבלה כאן בהערכה, בעיקר לאור ההתקפות על ישראל מצד גורמים רבים בעולם. נמשיך לנסות ולעורר מודעות לנושא החטופים ונקווה לחזרתם הביתה בקרוב.

סמל המאבק לשחרור החטופים (איגוד השייט)

זו אינה היוזמה הראשונה של נבחרות האופטימיסט למען החטופים, כאשר כבר מעל חצי שנה נושאות סירות הדגם בארץ את תמונותיהם של החטופים והחטופות. בחודש שעבר, בעת שיוט האיגוד המסורתי בשדות ים, הוסרה תמונתה של נועה ארגמני מסירתה של עופרי שקד, בת ה-11, לאחר קבלת ההודעה משמחת על שחרורה של ארגמני מהשבי.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW