כדורגל ישראליליגת העל

עם גלוך – אבל ללא חלאיילי: פורסם סגל הנבחרת האולימפית

הסגל לטורניר האולימפי כולל גם את הליגיונרים עבדה וגאנדלמן, אך שחקן הכנף לא קיבל שחרור מסן ז'ילואז. לוזון: ''אנחנו לא הכי טובים בעולם, אבל הכי רוצים. הצענו לבלגים כל פתרון אפשרי. המצב הביטחוני? רק נותן מוטיבציה''

מאמן הנבחרת האולימפית, גיא לוזון, פרסם היום (שלישי) את סגל הנבחרת האולימפית לטורניר הכדרוגל האולימפי בפריס 2024. הסגל פורסם באמצעות סרטון מרגש לנרצחי, פצועי וחטופי מלחמת "חרבות ברזל". עומר ניראון, עידן טוקלומטי, ניב יהושע ונועם מלמוד ברשימת ההמתנה בארץ ויוקפצו במידת הצורך.

הסגל המלא

שוערים: דניאל פרץ, ניב אליאסי.
הגנה: עיליי פיינגולד, שון גולדברג, אור ישראלוב, סתיו למקין, נועם בן הרוש, רוי רביבו.
קישור: עומרי גנדלמן, אושר דוידה, איתן אזולאי, עידו שחר, עדי יונה, איינאו פרדה.
התקפה: ליאל עבדה, דור תורג'מן, אלעד מדמון, אוסקר גלוך.

המאמן גיא לוזון אמר במסיבת העיתונאים: "ביורו היינו מדורגים מקום אחד לפני האחרון, ואנחנו שומרים על הדירוג הזה גם לפני האולימפיאדה. אם תגידו לנבחרות אחרות שאנחנו הפייבוריטים, יצחקו עליכם. נבוא צנועים. אנחנו לא חושבים שאנחנו הטובים בעולם. בשום קונסטלציה אנחנו לא הכי מוכשרים בעולם – הכי רוצים, הכי מסודרים, הכי מאומנים, זה כן. נעשה הכל כדי לצמצם את הפערים. נרצה להיות 'רעים', במובן הטוב של המילה, ולשחק כדורגל כמה שיותר טוב. המצב הביטחוני? אנחנו סומכים ב-100 אחוז על שב"כ וכוחות הביטחון. הפגנות? הן רק יגרמו לנו להיות טובים יותר. שיהיו הפגנות עם כמה שיותר אנשים וכמה שיותר רעש, זה יגרום לנו לתת יותר. דורון ליידנר היחיד שעדיין לא מחוץ לסגל, יש לי שיחות עם המנהל המקצועי של ציריך. אם תהיה תשובה חיובית הוא יהיה בסגל, ואם לא אז נועם בן הרוש.".

קפטן הנבחרת, דניאל פרץ: "אנחנו מאוד מאוד רעבים כקבוצה, וגם בפן האישי. אנחנו רוצים לשמח, לעשות הישג חסר תקדים ולחזור עם מדליה. אני רוצה לעזור כמה שיותר לקבוצה. אתמול אפשר היה לראות את דיוגו קוסטה, כמה שהוא עזר לפורטוגל. אלה רגעים שאפשר להתעלות, בעיקר בתפקיד כמו שלי. בא לי כבר להתחיל את הטורניר. זכינו לשחק בטורניר הזה, כי קשה מאוד להגיע אליו. אנחנו באים מוכנים, עובדים קשה כל יום. גיא (לוזון) היה איתנו גם בטורניר הקודם, אבל זו נבחרת חדשה לגמרי".

דניאל פרץ, גיא לוזון ועידו שחר (צילום: ההתאחדות לכדורגל)

הקשר עידו שחר אמר: "הראש שלנו מהאימון הראשון עד הרגע שנסיים, בעזרת השם כמה שיותר גבוה, הוא אך ורק בנבחרת, לא חושבים על שום מקום אחר. אנחנו באים לתת את המאה אחוז שלנו פה. אנחנו באים לעבוד מאוד קשה, הצבנו לעצמנו מטרות – נבוא להסתכל לכולם בלבן של העיניים, לא מפחדים מאף נבחרת ונעשה את המקסימום שלנו לנצח כל משחק. זה נהיה סוג של טרנד לתמוך בצד השני בסכסוך, אנחנו מבחינתנו יכולים לעשות רק במגרש".

יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ אמר: "הסרטון הזה הוא החיים של כולנו, בחיים בין כאב לתקווה, המחווה שלנו למדינה האהובה של כולנו, המאמצים של ההתאחדות להעמיד לרשות גיא את הסגל הטוב ביותר למשחקים האולימפיים. מודה לקבוצות וליעל ארד וגילי לוסטיג על קבלת הפנים למשפחה האולימפית. לפני שבועיים היה מפגש בין הוותיקים לצעירים, זה בעיניי החוט שמחבר את המורשת, ההווה והעתיד של הכדורגל הישראלי, מאחל לגיא ולשחקנים הצלחה, מדינה שלמה מאחוריכם ומאחלת להצלחה שלכם".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW