כדורגל ישראליליגת העל

עם בנדו: מכבי ישראל מחבקת את מחלקת הנוער של מכבי שדרות

במיזם מרגש, האגודה חילקה עשרות רבות של טאבלטים וטלפונים ניידים לילדי מחלקת הנוער של המועדון. בנדו: ''שמח שתוכלו ליהנות מהתרומה הזו וללמוד. האתגרים הם גדולים מאוד, ולילדים אני אומר - אתם לא לבד''

מכבי ישראל ממשיכה לחבק את אגודות הדרום, והיום תור שדרות: עשרות רבות של טאבלטים וטלפונים ניידים חולקו היום לילדי מחלקת הנוער של מכבי שדרות בכדורגל, לאחר שבשבוע שעבר הוענקה כמות דומה לילדי מחלקת הנוער של מכבי אשקלון. למיזם המרגש נתרמו ותרמו בני הזוג דיאנה ואלכס קליינר, באמצעות שחקן העבר והמאמן אריק בנדו וחברו רפי ג'יבלי. בסה"כ מכבי ישראל גייסה וחילקה כ-160 מכשירים למען ילדי הדרום – ופועלת לגיוס ציוד נוסף שיוענק.

נציגות שחקני מחלקת הנוער של מכבי שדרות, בראשות המנהל המקצועי ושחקן העבר, עופר טלקר, התארחה היום ב'בית מכבי' בכפר המכביה. לצד הענקה שבוצעה ע"י יו"ר מכבי ישראל אופיר פינס פז פינס, המנכ"ל נאור גלילי והסמנכ"לית לירון כהן, יחד עם אריק בנדו שהגיע והתרגש עם כולם – הילדים זכו להשתתף ביום פעילויות מיוחד של המכביאדה – שיזמו מכבי ישראל וההסתדרות הלאומית – לחיבוק ולתמיכה במאות רבות של מפונים שמשתכנים בכפר המכביה, בהם משפחות משדרות.

"הפעילות שמכבי ישראל עושה באמצעות קבוצות מכבי – מדהימה. הייתי במיאמי, והיה מרגש לפגוש אנשים חמים, יהודים שנרתמו ותרמו לצבא, למשפחות, והבנתי שאני יכול לעזור. דיברתי עם נאור גלילי, ויצרנו את המיזם בזכות חברי רפי ג'יבלי, ובני הזוג קליינר שתרמו באהבה גדולה. אני שמח שתוכלו ליהנות מהתרומה הזו, ללמוד, לעשות כיף, וכל מה שיעשה לכם הרגשה טובה – זה מבורך", אמר אריק בנדו לילדי שדרות.

טלקר ובנדו בשיחה עם ילדי מכבי שדרות (אלון סגל – דובר מכבי ישראל)

יו"ר מכבי ישראל, אופיר פינס: "אנחנו מקווים שאתם נהנים בכפר המכביה, ושומרים על כושר. אנחנו נשמח להמשיך להיות לצדכם, לעזור לכם כמיטב יכולתנו, ויש עוד תרומה של ציוד שאנחנו עובדים על זה. אנחנו דואגים לכם, לכל העוטף, לקבוצות מכבי ולכל עם ישראל. כולנו ביחד, בחזית לא פשוטה, חברתית, קהילתית. האתגרים הם גדולים מאוד, ואתם לא לבד".

גלילי הוסיף: "אנחנו נמצאים כאן היום הרבה בזכות אריק בנדו, מגדולי שחקני ישראל, ומרגש גם לראות כאן את עופר טלקר – ששיחק בנבחרת ישראל. מלבד העזרה השוטפת למכבי שדרות, אנחנו נרתמים לעזור בכל מה שאנחנו יכולים מעבר. יש לנו זכות לחזק אתכם, ומכאן אנחנו רוצים להודות לזוג היקר למשפחת קליינר. שנזכה לבשורות טובות".

עופר טלקר הוסיף: "זו תרומה מדהימה, ואני רוצה להודות למכבי ישראל. זה היחס, כל דבר קטן עוזר, ואני קורא לרבים להתגייס כי אנחנו במכבי שדרות זקוקים לחיבוק גדול. הילדים שלנו עוברים ימים לא פשוטים, בחרדות, טראומות, אנחנו צריכים את העזרה שלכם להרים את המועדון על הרגליים. זה לא יהיה פשוט". 

במכבי ישראל יוזמים מפגן תמיכה רחב למען החטופים והחטופות, אליו יתרמו את אגודות מכבי ישראל – בנוסף לכך – גם במשחק הקרוב של נבחרת ישראל בכדורגל – עליו נפרסם בשבוע הבא.

במכבי ישראל השלים סדרה של 10 הרצאות וסדנאות לאלפי בני נוער, בהם ילדי העוטף והדרום – כאשר אמש מאות זכו להשתתף בהרצאה מרגשת של אריק זאבי, שבאה אחרי הרצאות חשובות של דמויות מובילות העוסקות במגוון תחומים בספורט, בהן גם אדם ברוטמן כוכב נינג'ה ישראל.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW