כדורגל ישראלינבחרת ישראל

עידן טוקלומטי: "הבית הזה פתוח לגמרי, נגיע הכי מוכנים שיש"

הנבחרת הצעירה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול אנגליה ביום ראשון (19:00). החלוץ הוסיף: ''זו רמה אחרת, אבל כבר אחרי הדקות הראשונות מול גרמניה ראינו שאנחנו עומדים מולם ולא נופלים מאף נבחרת''

נבחרת ישראל תפגוש מחר (ראשון, 19:00, אצטדיון רמז שנגליה , קוטאיסי) את אנגליה החזקה במשחק השני במסגרת יורו 2023 לנבחרת צעירות, לאחר התיקו 1:1 המרשים שלשום (חמישי) נגד גרמניה. במסגרת ההכנות למשחק ערכה הנבחרת אימון אתמול לפני כניסת השבת בעיר טסלקובו, מערבית לקוטאיסי, ובו השתתפו השחקנים שלא שיחקו יותר מ-30 דקות במשחק נגד גרמניה ואלה שלא שותפו כלל. השחקנים ששיחקו נגד גרמניה ערכו אימון קל יותר במלונם שכלל כושר וגם שחייה.

חלוץ הנבחרת עידן טוקלומטי סיפר לנו לאחר האימון: “אנחנו מאוד שמחים, נתנו הצגה, עבדנו קשה על המגרש וראו את זה מבחוץ. לקראת אנגליה אנחנו עובדים קשה, מתאוששים כמו שצריך ונגיע הכי חזק שאפשר. כמה התיקו נתן אמונה? באנו מהוססים לפני הטורניר, הבית היה קשה מאוד וראינו את זה. אחרי הדקות הראשונות ראינו שאנחנו עומדים מולם ולא נופלים מאף נבחרת”.

על ההתמודדות מול שחקני ההגנה של גרמניה: “זו רמה אחרת, אתה רואה באילו קבוצות הבלמים שלהם משחקים. כיף להתמודד עם בלמים כאלה בטופ האירופי שלשם אתה שואף בעצם”. האם המשחק מול אנגליה הוא הקשה ביותר? "ללא ספק הוא הכי קשה, אתה רואה את השמות של השחקנים שזה מרגש באופן אישי לשחק נגדם כי הם בטופ האירופי, משחקים בפרמייר ליג. אנחנו מתכוננים הכי טוב שאפשר, השחקנים מקצוענים עד הסוף ואני מאמין שנעבור את זה. המצב בבית? הבית הזה פתוח לגמרי. אנחנו נגיע הכי מוכנים שאפשר ונוציא את הנקודות שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button