ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

עידן חדש: תקציב האיגודים והאגודות יעלה ב-30 מיליון ש"ח

שר הספורט מיקי זוהר הודיע על תוספת של 12% לשנת 2023, כאשר התקציב יעמוד על 289 מיליון ש"ח בשנה: ''יחזק את ענפי הספורט משמעותית, האגודות והאיגודים הם המנוע של הספורט בישראל''

עידן חדש בספורט: שר התרבות והספורט מיקי זוהר הודיע הבוקר על תוספת של 12% המהווים 30 מיליון ש"ח לתקנת איגודים ואגודות לשנת 2023 – ובכך הוא יהפוך לתקציב הגדול ביותר בכל הזמנים שניתן לתקנה.

לאחר עדכוני תקציב בישיבה המקצועית שקיים שר התרבות והספורט מיקי זוהר במשרדו, בהם נידונו ההצלחות האחרונות בעולם הספורט ומצב האיגודים הקיים, החליט השר על התוספת האמורה והגדיל את סעיף האיגודים והאגודות לסכום חסר תקדים שיעמוד על 289 מיליון ש"ח בשנה.

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר (צילום: נועם מושקוביץ', דוברות הכנסת)

התוספת המשמעותית הזו מגיעה בנוסף להגדלה חסרת התקדים של ההכנות האולימפיות לסכום של 50 מיליון שקלים שנעשתה על ידי השר לקראת אולימפיאדת פריס 2024 המצריכה משאבים רבים לאימונים ולתחרויות.

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר: "האגודות והאיגודים הם המנוע של הספורט בישראל, חשוב לנו מאוד לעזור להם כמה שרק ניתן למען הספורטאיות והספורטאים שלנו. התוספת החשובה הזו תעניק להם כלים לצמיחה נוספת לקראת אולימפיאדת פריס 2024 ותחזק את כל ענפי הספורט באופן משמעותי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button