כדורגל ישראליליגת העל

עושים כבוד: הפועל ת"א תשחק עם מדים שעיצב נאור לוי ז"ל

האדומים הודיעו שיעלו לשחק במחזור הקרוב - מול הפועל ירושלים - עם חולצה שעוצבה ע''י אוהד הקבוצה, נאור לוי ז''ל, שנרצח במסיבת הנובה ב-7.10 באוקטובר. אחיו, סתיו לוי: ''מדובר בהגשמת חלום, מודים לכולם''

הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) כי ביום שבת הקרוב, במשחק הבית נגד הפועל ירושלים, שחקני הקבוצה יעלו לשחק עם מדים מיוחדים, אותם עיצב נאור לוי ז"ל, אוהד הקבוצה שנרצח בשבת השחורה בעת שבילה וניגן במסיבת הנובה.

מהאדומים נמסר: "נאור לוי ז"ל, בן ל-ליבנת ואבי ואח לסתיו ואדר, סיים את חייו בנסיבות טראגיות בגיל 23 בלבד. נאור היה בחור שמח, מצחיק וחייכן, אהב לבלות וליהנות. בן זקונים להוריו שתמיד הפיץ אור והקפיד לראות את הטוב בכל דבר".

לוי ז"ל היה DJ מוכר בארץ ובעולם, שניגן בפסטיבלים גם בבלגיה, פורטוגל וספרד. הכינוי ושם הבמה שלו היה AudioPhiller, ושם זה נכתב על גב החולצות עמן הצטלמה המשפחה – יחד עם המספר 604, שמה של חברת התקליטים בה היה חתום.

נאור עיצב את החולצה במסגרת לימודיו במגמת עיצוב בתיכון. פרויקט הגמר שלו היה עיצוב חולצת הפועל לפי ראות עיניו, יחד עם מיצג על נושא האלימות בספורט, שכלל כמה סרטונים שהכין, עם הסבר קצר הנוגע לסוגיה. החולצה הלבנה מעוצבת בצידה האחד עם שני פסים אדומים, ומצידה השני עם לוגו הפועל. על השרוול מתנוססת החתימה של נאור, בדיוק כפי שעיצב בחולצה המקורית.

המדים שעוצבו על ידי נאור לוי ז"ל (באדיבות האתר הרשמי של הפועל תל אביב)

החולצה זמינה לרכישה בחנות הרשמית, כאשר 25% מהרווחים ייתרמו לעמותת "בשביל המחר". לוחמות ולוחמים רבים מתמודדים לאחר השחרור מצה"ל עם השפעות של אירועי לחימה בחיי היום יום. עמותת בשביל המחר מסייעת להם בהתמודדות עם האירועים מהשירות הצבאי. פעילות העמותה כוללת מסעות קבוצתיים בטבע המונחים על ידי אנשי מקצוע. במסגרת מסעות אלו המשתתפים לומדים ומתרגלים מודל לחיזוק החוסן הנפשי לצד מעגלי שיח המהווים מרחב מוגן בהם כל אחד יכול לשתף את הקבוצה באירועי לחימה שחוו ובתהליך ההתמודדות איתם.

סתיו לוי, אחיו של נאור ז"ל: "אנו מחפשים דרכים רבות ומגוונות להנציח את זכרו של נאור בננו ואחינו המדהים. אנחנו מודים מקרב לב למשפחת הפועל תל אביב שאפשרה לדבר הזה לקרות – ומתפעלים מהתוצאה המדהימה, מרגשת ומכבדת. מבחינתנו, כמובן בהתחשב בנסיבות, מדובר בהגשמת חלום, שהקבוצה האהובה שלנו תעלה למשחק רשמי עם המדים שנאור עיצב לגמרי לבדו. הצילומים היו מאוד מרגשים, ואנחנו מודים לאשרת, שביט, להנהלת המועדון, לצוות המדיה ולכל מי שאפשר לדבר הגדול הזה לקרות. יאללה הפועל"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button