כדורגל ישראליליגה לאומית

עומר פרץ פוטר מבני יהודה לפני מחזור הסיום: "לא עמד בלחץ"

למרות החוזה לשלוש שנים שעליו חתם רק בינואר, המאמן סיים את תפקידו - מחזור אחד בלבד לסיום העונה - בעקבות המעידות האחרונות שהובילו לירידת הקבוצה למקום השלישי וייתכן שעלו לה בעליית ליגה. הבעלים ביקר

מחזור אחד בלבד לסיום העונה, בני יהודה החליטה אמש (שישי) לפטר את עומר פרץ מתפקידו. פרץ חתם רק בינואר האחרון על חוזה חדש לשלוש שנים, אך למרות שהקבוצה פתחה את הפלייאוף בפער של 7 נקודות מהמקום השלישי, בני יהודה ניצחה רק שני משחקים מתוך ששת האחרונים וכך איבדה את המקום השני ואולי את ההזדמנות להעפיל לליגת העל בחזרה. במועדון התכוונו לסיים את דרכו של פרץ כבר בשבוע שעבר לאחר ה-2:2 מול מכבי הרצליה אך לבסוף התמהמהו והחליטו לתת למאמן הזדמנות נוספת. אתמול הייתה חוסר שביעות רצון גדולה מהיכולת וההתנהלות של פרץ.

אתמול הקבוצה אמנם ניצחה 0:2 את הפועל רמת השרון, אך עירוני טבריה ניצחה 2:4 את מכבי יפו וההכרעה עברה למחזור הסיום. ביום שישי הבא בני יהודה תתארח אצל הפועל אום אל פאחם ותצטרך לנצח כדי לשוב לליגה הבכירה, אבל כאמור היא לא תלויה בעצמה מכיוון שכמוה גם לעירוני טבריה יש 69 דקות ולצפוניים יתרון של 4+ בהפרש השערים ומכאן שאם שתיהן ינצחו במחזור האחרון, בני יהודה תצטרך לנצח בהפרש של ארבעה שערים או יותר מאשר תנצח טבריה את מכבי הרצליה. ביום שישי יעמדו על הקווים ערן סאסי, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער יחד עם אלעד גבאי, מאמן קבוצת הנוער, ומנהל הקבוצה איציק עזוז כעוזריו.

עומר פרץ (באדיבות בני יהודה ת"א)

הבעלים אלירן עובד מסר: "לצערי במצב שנוצר נאלצתי לקבל החלטה קשה, כאשר טובת המועדון והשלמת המשימה עומדת לנגד עיניי ולא שום דבר אחר. בסיטואציה הנוכחית, הרגשתי שהקבוצה צריכה שינוי על הקווים ובאנרגיות. מתחילתו של הפלייאוף העליון. עומר לא עמד בלחץ של המועדון, לרבות החלטות מהותיות בדגש על ניהול המשחק וכתוצאה מכך, איבדנו את המקום שממנו עולים ליגה בסיום העונה".

עובד הוסיף: "לאחר המשחק נגד מכבי הרצליה הצגתי בפני עומר אופציות לאנשי צוות מתוך המועדון שישמשו עבורו ככלי עזר, הכל למען השלמת המשימה, אך עומר בחר להדוף כל ניסיון מצד המועדון לתמוך בו בכדי שנוכל להשלים את המשימה יחד, אך הוא בחר להדוף כל ניסיון לעזרה למרות בקשות חוזרות ונשנות מצדי".

הבעלים סיכם: "אני מאחל לעומר הצלחה רבה בהמשך הדרך, ויש לי אחריות מלאה לעשות הכל בכדי להחזיר את המועדון לליגת העל. הפנים של כולנו הם למשחק החשוב נגד הפועל אום אל פאחם – בבני יהודה תמיד זה קשה עד השנייה האחרונה ומתוק מאוד בסוף".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW