כדורגל ישראלינבחרת ישראל

עומרי גאנדלמן יהיה חריג הגיל השני לטורניר האולימפי בפריס

אחרי דניאל פרץ מבאיירן מינכן, גם קשר גנט יהיה חלק מהסגל של גיא לוזון למשחקים האולימפיים: ''גאה להיות חלק, משוכנע שמחכים לנו רגעים שיביאו גאווה גדולה למדינה". שון גולדברג צפוי להיות חריג הגיל השלישי

מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון החליט היום (שלישי) כי עומרי גאנדלמן, שחקנה של גנט הבלגית, יהיה חריג הגיל השני (יחד עם דניאל פרץ, שוער באיירן מינכן) בסגל לאולימפיאדת פריס 2024. קבוצתו של גאנדלמן אישרה רשמית כי יוכל לעמוד לרשות הנבחרת במשחקים האולימפיים. לפי כל ההערכות, בלם מכבי חיפה שון גולדברג יהיה חריג הגיל השלישי.

גיא לוזון עם עומרי גאנדלמן (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

המאמן גיא לוזון מסר: "עומרי גאנדלמן היה חלק מרכזי מהעפלת הנבחרת לטורניר הגמר בגיאורגיה ושותף בכיר בהישג יוצא הדופן – חצי הגמר והבטחת הכרטיס לאולימפיאדה. את המעבר המאתגר מהליגה הישראלית לבלגית מבצע עומרי באופן מרשים במיוחד והפך שחקן מוביל בקבוצתו. אני מודה לגנט על שהבינה את חשיבות המשחקים האולימפיים עבורנו והבהירה כי עומרי יעמוד לרשות הנבחרת. הבחירה בדניאל ובעומרי היא בשל היותם שחקנים מצוינים וספורטאים בעלי אישיות נדירה. אני משוכנע שגם הפעם נעז לחלום הכי רחוק שאפשר ונדע להגשים".

קארצב: ''אולי מזלזלים בישראל, אבל אנחנו יכולים להפתיע''
עומרי גאנדלמן (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

גאנדלמן עצמו אמר: "אני גאה להמשיך להיות חלק מהנבחרת הצעירה, שמצליחה פעם אחר פעם להתעלות ולהיות חלק מהבמות המרכזיות של הכדורגל האירופי והספורט העולמי. שיתוף הפעולה עם המאמן גיא לוזון והחברים שלי לנבחרת יצר חבורה מלוכדת ואיכותית שמסוגלת להתמודד עם כל אתגר. אני משוכנע שמחכים לנו בהמשך הדרך עוד הרבה רגעים שיביאו גאווה גדולה לכל המדינה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW