כדורסלליגת העל

עובר לקדמת הבמה: עמית שרף מונה למאמנה של הפועל חולון

אחרי חמש שנים בצוות המקצועי, שרף עובר לקדמת הבמה ומונה למאמן הראשי החדש במקומו של גיא גודס: ''מרגיש שביחד נוכל לעשות עונה נפלאה. חולון זה מועדון עוצמתי''. גוני יזרעאלי ישמש כעוזרו של שרף

מאמן חדש להפועל חולון. עמית שרף, שכבר שימש כמאמן הראשי של הקבוצה בסוף עונת 2019/20 ובנוסף שימש כעוזר המאמן של המועדון בשש העונות האחרונות, מונה היום (רביעי) לקדנציה שנייה בתפקיד. הוא מחליף את גיא גודס שסיים את דרכו אחרי שנה וחצי במועדון.

לאחר מינויו, אמר שרף: "אני רוצה להודות להנהלת המועדון על האמון והתמיכה. אני מרגיש שביחד, ההנהלה, צוות מקצועי וקהל נוכל לעשות עונה נפלאה. הפועל חולון הוא מועדון עוצמתי וזהו כבוד ענק להיות המאמן של הקבוצה. אני רוצה להודות לגיא על התקופה הבאמת מיוחדת ומוצלחת שעברנו יחד בעונות הקודמות".

שרף כאמור, הצטרף לחולון ומונה לעזור המאמן במועדון כבר בעונת 2017/18. במהלך השנים היה שותף שרף לזכייה של הסגולים בגביע המדינה (בעונתו הראשונה בקבוצה) וכן לזכייה בתואר האליפות אשתקד. בנוסף, שרף משמש גם כעוזר מאמן בנבחרת העתודה וכעת, הוא מקבל צ'אנס אמיתי להצעיד את המועדון מעמדת המאמן.

בתוך כך, שחקן הקבוצה בעבר, גוני יזרעאלי, חוזר למועדון לתפקיד עוזר המאמן. גוני, שהיה שותף משמעותי בקבוצה שזכתה באליפות הראשונה וההיסטורית של המועדון, שיחק במדים הסגולים במשך חמש עונות ושימש גם כקפטן הקבוצה. מי שישמש כעוזר מאמן נוסף הוא עידו לויט שהגיע בעונה שעברה למועדון וימשיך גם לעונה הקרובה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button