כדורגל ישראליליגה לאומית

עובר לכתומים: מאור בורג מונה למנהל המקצועי של בני יהודה

מי ששימש כראש מערך הסקאוטינג של חיפה ועבד בצמוד לאלברמן מצטרף לכתומים: ''שמח ונרגש להגיע למועדון גדול''. יקשר בין הבעלים לצוות המקצועי ויבנה את הסגל. וגם: הודעת עיריית ת''א על האצטדיון בשכונהמי ששימש כראש מערך הסקאוטינג של חיפה ועבד בצמוד לאלברמן מצטרף לכתומים: ''שמח ונרגש להגיע למועדון גדול''. יקשר בין הבעלים לצוות המקצועי ויבנה את הסגל. וגם: הודעת עיריית ת''א על האצטדיון בשכונה

בני יהודה הודיעה הבוקר (רביעי) רשמית על הצטרפותו של מאור בורג למועדון, ועל מינויו לתפקיד המנהל המקצועי. בורג מצטרף אצל הכתומים ממכבי חיפה, שם עבד בתפקיד ראש מערך הסקאוטינג בשבע השנים האחרונות, בצמוד למנהל המקצועי, גל אלברמן, והיה אמון בין היתר על הבאתם של השחקנים הזרים, השחקנים המתאזרחים ובדיקת פרופילים והתאמה של שחקנים בהתאם לצרכי הצוות המקצועי.

בנוסף, בורג היה אמון על שיתוף הפעולה בין מכבי חיפה להפועל עפולה, כאשר גם לקבוצת הבת הוא מצרף שחקנים זרים איכותיים ממאגרו. הוא ליווה את השחקנים הצעירים במעבר בין קבוצת הנוער של מכבי חיפה לצעדיהם הראשונים בקבוצה הבוגרת, דוגמה ישירה לכך, הם שחקני מכבי חיפה; שריף כיוף ועילאי חג'ג' שעשו את המסלול תחתיו ועוד שחקנים שמשחקים בקבוצות ליגת העל השונות.

הבעלים אלירן עובד (באדיבות בני יהודה)

מבני יהודה נמסר כי "מאור יהיה האדם המקשר בין הבעלים, אלירן עובד לכוורת המקצועית החדשה שתיבנה במועדון תחתיו, יבנה את סגל השחקנים יחד עם ההנהלה והצוות המקצועי, יבנה צוות סקאוטינג וינהל את מערך האנליזה במועדון. עוד יעבוד מאור בשיתוף פעולה עם מנהל מחלקת הנוער על מנת לקדם ולאתר שחקנים צעירים מקבוצת הנוער ומקבוצות המחלקה השונות שעתידים ללבוש את החולצה של הקבוצה הבוגרת".

עוד נמסר מהקבוצה משכונת התקווה כי "המועדון יעמיד עבור מאור את כל התנאים האפשריים בשביל לשפר את כלל המערכות המקצועיות במועדון, החל מקבוצות הילדים הראשונות ועד המעטפת המקצועית וסגל השחקנים בקבוצה הבוגרת, תוך המשך של פיתוח המועדון כפי שהחל אשתקד".

המנהל המקצועי החדש של המועדון, מאור בורג: "אני שמח ונרגש להצטרף למועדון גדול בכדורגל הישראלי כמו בני יהודה תל אביב, זהו מועדון מיוחד בעל קהל אוהדים גדול שמלווה את הקבוצה במסירות רבה לאורך השנים – לכל מגרש בארץ. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות למכבי חיפה על תקופתי היפה במועדון".

בנושא אחר, עיריית תל אביב הודיעה הבוקר כי האצטדיון בשכונת התקווה צפוי להיות כשיר לפתיחת עונת המשחקים הקרובה 2024/25. מהעירייה נמסר כי "העבודות באצטדיון שכונת התקווה בהשקעה של כ-30 מיליון ש"ח נמשכות במרץ ובסיומן צפוי האצטדיון לעמוד בדרישות מנהלת הליגה למשחקי בוגרים לאומית ונוער על. השבוע החל תהליך ההנבטה של כר הדשא שהורחב, נוצקו היסודות האחרונים לעמודי התאורה החדשים ונמשכת בניית חדרי ההלבשה החדשים מתחת ליציעים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW