כדורגל ישראליליגת העל

עדי יונה: "נותן לאנשים אחרים להתעסק בשאלות לקראת הקיץ"

קשרה בן ה-19 של בית''ר ירושלים, שכבש שישה שערי ליגה העונה, התראיין ל''רדיו ירושלים'' והוסיף: ''מחמיא שמדברים על סכומים כאלה. כרגע הראש בבית''ר. השינוי עם יצחקי? שחקנים מסתדרים איתו יותר טוב''

ברק יצחקי מונה למאמן בית"ר ירושלים באמצע חודש פברואר והקבוצה כלל לא הבקיעה בשלושת המשחקים הראשונים שלו. אלא שבשני המחזורים האחרונים הקבוצה מהבירה כבשה שלישיות וצברה שש נקודות יקרות שבזכותן עלתה למקום העשירי. למרות זאת, הצהובים-שחורים עדיין במרחק של שלוש נקודות מהקו האדום וסכנת הירידה עודנה קיימת, כאשר מחר (שבת, 15:30) יארחו הירושלמים את הפועל חדרה למשחק גורלי.

הקשר עדי יונה, שבגיל 19 הפך לאחד הבולטים בקבוצה וכבש שישה שערי ליגה, התראיין היום לתכנית "בדרך למגרש" של רדיו ירושלים ואמר: "אני מגשים חלום כשאני משחק בבית"ר ירושלים, חלמתי על זה כל החיים. הראש שלי 100% בבית"ר ובעונה הנוכחית. אני שומע וזה מחמיא, יש אנשים שמטפלים בזה. אפילו לא דיברנו על הצעות. להתעלם מרעשי הרקע זה חלק מהעבודה, הכל יכול לקרות מהר מאוד. הראש שלי בעונה הזאת. יש אווירה טובה בבית"ר, מרגישים טוב ונראים יותר טוב. חייבים להמשיך".

עדי יונה (ישי נאמן)

יונה הוסיף: "ברק יצחקי ואלמוג כהן הביאו את פילוסופיית המשחק שלהם, פילוסופיה של לחץ ושליטה בכדור. הם החדירו את זה בנו מהשנייה הראשונה, הבאנו את זה לידי ביטוי במשחק. הם עשו את זה עם הכל מהכל. הרצאות, אימונים במגרש, וידאו. זה לא נראה כמו שהם ואנחנו רצינו, גם מול נתניה אם אני לא טועה. לאט לאט השתפרנו, הפגרות נתנו לנו זמן לעבוד. יצחקי אומר לנו שהוא גאה בנו, אבל שיש עוד עבודה לעשות. אין בנו טיפת שאננות, באים באותה הגישה. שומרים על גישה זהה באימונים, שמחנו יומיים אחרי הניצחון הקודם והתחלנו לחשוב על המשחק הבא מול חדרה. אנחנו מתכוננים אליהם מהשבוע שעבר".

הקשר סיכם: "השילוב עם דור מיכה וירדן שועה? אני משחק עם שחקנים שעברו הרבה בקריירה, שחקנים שמפרגנים ועוזרים לי וזה לא מובן מאליו. הצלחנו להביא את זה למגרש. עכשיו כשדור התחיל לשחק גם איתו, יותר קל לי. החיבור טוב מאוד. דור עוזר לכל הצעירים. המשחק בשבת? חדרה קבוצה שונה ממה ששיחקנו מולו עד עכשיו. הם קבוצה פחות התקפית, הכינו אותנו בהתאם לדרך המשחק שלנו".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW